Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.07.2002Äriregister
- Aadress
- Kungla tn 31ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5057912 · +372 5104140Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100770463MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 760 585 € | 287 229 € | 810 612 € | €942k | 9 | 30.05.2025 |
| 2023 | 367 807 € | 79 812 € | 523 383 € | €783k | 9 | 21.04.2024 |
| 2022 | 504 738 € | 181 273 € | 443 571 € | €725k | 10 | 27.06.2023 |
| 2021 | 286 463 € | −47 193 € | 262 298 € | €569k | 10 | 29.06.2022 |
| 2020 | 282 122 € | −88 321 € | 309 491 € | €629k | 10 | 30.06.2021 |
| 2019 | 480 887 € | −12 347 € | 397 812 € | €693k | 11 | 22.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 36 172 € | 13 379 € | 9093 € | 8 |
| 2025 | 756 917 € | 153 511 € | 34 986 € | 9 |
| 2024 | 677 587 € | 131 508 € | 30 287 € | 9 |
| 2023 | 390 933 € | 73 660 € | 26 348 € | 9 |
| 2022 | 515 960 € | 91 613 € | 33 254 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €36k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €199k | €184k | €169k | €205k |
| Riigimaksud 2025 | €51k | €32k | €29k | €41k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 10 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €88k | €129k | €303k | €157k |
| Riigimaksud 2024 | €19k | €31k | €49k | €32k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €9k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €167k | €15k | €81k | €128k |
| Riigimaksud 2023 | €25k | €6k | €16k | €27k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €6k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 9 | 8 | 9 |
| Käive 2022 | €82k | €106k | €185k | €143k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €17k | €28k | €29k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €8k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 10 | 10 | 9 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 10 h tagasiRiigihanked (2 · €141k)
Riigihangete register · 10 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 02.08.2022 | Uue Tallinna vangla täiendavad üldehitustööd 2022 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 111 221 € |
| 06.01.2021 | Rakveres Tuleviku tn 8 asuvate Rakvere Sotsiaalkeskuse ruumide osaline renoveerimine | Rakvere Linnavalitsus | 29 609 € |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40014026 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40014026 / 6 · Olek: Jõustunud
02.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40014026 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40014026 / 4 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.01.2012
Muutmiskanne
Ä 40014026 / 3 · Olek: Jõustunud
16.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.12.2011
Muutmiskanne
Ä 40014026 / M1 · Olek: Jõustunud
08.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 14026 / 2 · Olek: Jõustunud
18.07.2002
Esmakanne
Ä 14026 · Olek: Jõustunud
18.07.2002
Esmakanne
Kanne nr 1