Üldandmed
Äriregister · 28 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.03.2002Äriregister
- Aadress
- Paldiski mnt 11, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10137 Harju maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.invica.bizÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5031435Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62202 — Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101172099MTA · käibemaksukohustuslane
- LEI
- 984500FDB983A64FFL06 · väljastatud 21.05.2023 · uuendamine 8 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 28 min tagasiAsutajad
Äriregister · 28 min tagasiOsanikud
Äriregister · 28 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 28 min tagasiTehnoloogiad
BuiltWith · 7 päeva tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€63kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€19kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 62 880 € | 18 548 € | 330 582 € | €337k | 0 | 27.06.2025 |
| 2023 | 62 820 € | 18 799 € | 320 034 € | €323k | 0 | 01.07.2024 |
| 2022 | 56 040 € | 19 121 € | 305 235 € | €306k | 0 | 01.07.2023 |
| 2021 | 53 050 € | 16 326 € | 306 114 € | €309k | 0 | 19.08.2022 |
| 2020 | 53 000 € | 24 814 € | 334 789 € | €341k | 0 | 10.09.2021 |
| 2019 | 62 100 € | 28 598 € | 329 975 € | €331k | 0 | 22.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€20k€10k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 16 250 € | 5157 € | 1486 € | — |
| 2025 | 65 526 € | 21 749 € | 5643 € | — |
| 2024 | 63 360 € | 19 978 € | 5574 € | — |
| 2023 | 62 700 € | 17 314 € | 4862 € | — |
| 2022 | 54 980 € | 20 899 € | 5468 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €16k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €15k | €17k | €17k | €16k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €5k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €16k | €15k | €16k | €16k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €5k | €5k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €16k | €15k | €16k | €16k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €12k | €12k | €15k | €16k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €5k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10063339 / 8 · Olek: Jõustunud
22.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.11.2020
Muutmiskanne
Ä 10063339 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10063339 / 6 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10063339 / 5 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10063339 / 4 · Olek: Jõustunud
22.02.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 10063339 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.06.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.06.2009
Muutmiskanne
Ä 63339 / 3 · Olek: Jõustunud
04.04.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.04.2007
Muutmiskanne
Ä 63339 / 2 · Olek: Jõustunud
28.03.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
26.03.2002
Esmakanne
Ä 63339 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Indrek VõitraJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte