Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.04.2002Äriregister
- Aadress
- Narva mnt 63/4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 6460136 · +372 55668172Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 52262 — Tollimaaklerite tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100758731MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 24 650 € | −65 835 € | 10 885 € | €12k | 3 | 01.07.2025 |
| 2023 | 244 896 € | 56 212 € | 76 720 € | €112k | 6 | 27.06.2024 |
| 2022 | 207 900 € | −23 853 € | 20 508 € | €55k | 6 | 30.06.2023 |
| 2021 | 218 482 € | −24 263 € | 44 361 € | €85k | 6 | 29.06.2022 |
| 2020 | 225 126 € | 4507 € | 68 624 € | €108k | 6 | 26.07.2021 |
| 2019 | 235 884 € | 30 232 € | 64 117 € | €94k | 6 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 570 € | 686 € | 620 € | 1 |
| 2025 | 6830 € | 4696 € | 3839 € | 1 |
| 2024 | 37 296 € | 44 191 € | 42 102 € | 2 |
| 2023 | 272 029 € | 91 236 € | 46 734 € | 6 |
| 2022 | 204 546 € | 89 394 € | 59 445 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 570 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 686 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 620 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1k | €2k | €3k | €1k |
| Riigimaksud 2025 | 997 € | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | 959 € | 960 € | 960 € | 960 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | 1 |
| Käive 2024 | €26k | €11k | 148 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | €19k | €20k | €4k | 902 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €16k | €21k | €4k | 951 € |
| Töötajaid 2024 | 6 | 2 | — | — |
| Käive 2023 | €82k | €82k | €73k | €34k |
| Riigimaksud 2023 | €18k | €25k | €28k | €20k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €9k | €16k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €74k | €49k | €42k | €39k |
| Riigimaksud 2022 | €25k | €21k | €24k | €19k |
| Tööjõumaksud 2022 | €14k | €14k | €17k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Ajalugu (28)
Äriregister kanded08.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 13
08.07.2024
Muutmiskanne
Ä 10064103 / 14 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10064103 / 13 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 23 sündmust
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10064103 / 12 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10064103 / 11 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10064103 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
01.09.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10064103 / 9 · Olek: Jõustunud
13.06.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.06.2012
Muutmiskanne
Ä 10064103 / 8 · Olek: Jõustunud
01.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.08.2011
Muutmiskanne
Ä 10064103 / 6 · Olek: Jõustunud
01.08.2011
Muutmiskanne
Ä 10064103 / 7 · Olek: Jõustunud
07.10.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.10.2010
Muutmiskanne
Ä 10064103 / 5 · Olek: Jõustunud
29.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10064103 / 4 · Olek: Jõustunud
09.06.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.06.2008
Muutmiskanne
Ä 64103 / 3 · Olek: Jõustunud
10.05.2002
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
09.05.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 64103 / 2 · Olek: Jõustunud
03.04.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
03.04.2002
Esmakanne
Ä 64103 · Olek: Jõustunud
19.03.2002
Esmakanne
Ä 64103 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Anatoli PetrovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 72%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Priit KuldOsanik 28%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet