Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.06.2002Äriregister
- Aadress
- Metsa tn 28, Pärnu linn, Pärnu linn, 80024 Pärnu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 4436600Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 770 733 € | 91 023 € | 122 263 € | €180k | 8 | 28.04.2025 |
| 2023 | 736 541 € | 121 400 € | 171 239 € | €237k | 8 | 08.04.2024 |
| 2022 | 578 269 € | 77 920 € | 129 839 € | €182k | 8 | 06.03.2023 |
| 2021 | 518 192 € | 92 451 € | 131 919 € | €178k | 8 | 18.04.2022 |
| 2020 | 561 676 € | 81 315 € | 105 468 € | €145k | 8 | 01.04.2021 |
| 2019 | 762 098 € | 101 888 € | 131 153 € | €198k | 13 | 11.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 49 169 € | 52 013 € | 8 |
| 2025 | — | 182 670 € | 171 506 € | 9 |
| 2024 | — | 188 099 € | 167 564 € | 8 |
| 2023 | — | 154 287 € | 146 994 € | 10 |
| 2022 | — | 138 658 € | 129 895 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €49k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €52k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €45k | €51k | €42k | €44k |
| Tööjõumaksud 2025 | €48k | €33k | €45k | €46k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 10 | 8 | 9 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €79k | €29k | €40k | €40k |
| Tööjõumaksud 2024 | €52k | €30k | €42k | €42k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 9 | 9 | 8 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €33k | €47k | €42k | €32k |
| Tööjõumaksud 2023 | €34k | €35k | €44k | €33k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 11 | 9 | 10 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €36k | €45k | €33k | €25k |
| Tööjõumaksud 2022 | €37k | €33k | €34k | €26k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded20.02.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
20.02.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
20.02.2024
Muutmiskanne
Ä 30017182 / 9 · Olek: Jõustunud
20.02.2024
Muutmiskanne
Ä 30017182 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 15 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30017182 / 8 · Olek: Jõustunud
06.04.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.04.2020
Muutmiskanne
Ä 30017182 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30017182 / 6 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30017182 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30017182 / 4 · Olek: Jõustunud
23.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.11.2011
Muutmiskanne
Ä 30017182 / 3 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 17182 / 2 · Olek: Jõustunud
14.06.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
14.06.2002
Esmakanne
Ä 17182 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Eve NiklusJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Linda LõokeAsutaja · 1 muu ettevõte
Malle KahaAsutaja · 1 muu ettevõte
Katrin DrobetAsutaja · 2 muud ettevõtet