Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.06.2002Äriregister
- Aadress
- J. Käisi tn 5/1, Põlva linn, Põlva vald, 63307 Põlva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55621114Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 22111 — Kummirehvide tootmine, protekteerimine ja taastamine ning sisekummide tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100765724MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2560,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 3 h tagasiSK
Savi Kinnistu OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 14329152 · osanik alates 02.05.2024
Osanik 5% · 128 €
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 232 939 € | 69 915 € | 621 092 € | €1.7m | 12 | 09.07.2025 |
| 2023 | 1 097 942 € | 28 483 € | 551 177 € | €1.6m | 12 | 08.07.2024 |
| 2022 | 1 055 956 € | 117 381 € | 522 694 € | €747k | 8 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 050 629 € | 102 866 € | 443 313 € | €642k | 11 | 28.06.2022 |
| 2020 | 861 657 € | 57 153 € | 340 447 € | €517k | 10 | 24.04.2021 |
| 2019 | 849 641 € | 70 569 € | 283 294 € | €482k | 12 | 21.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 207 819 € | 51 978 € | 22 037 € | 9 |
| 2025 | 1 084 798 € | 232 351 € | 82 989 € | 9 |
| 2024 | 1 843 169 € | 153 109 € | 71 630 € | 9 |
| 2023 | 1 076 315 € | 199 524 € | 85 439 € | 9 |
| 2022 | 1 129 154 € | 164 430 € | 78 109 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €208k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €52k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €232k | €211k | €203k | €439k |
| Riigimaksud 2025 | €54k | €42k | €40k | €97k |
| Tööjõumaksud 2025 | €21k | €21k | €19k | €23k |
| Töötajaid 2025 | 10 | 8 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €1.0m | €136k | €242k | €420k |
| Riigimaksud 2024 | €30k | €31k | €33k | €60k |
| Tööjõumaksud 2024 | €24k | €18k | €14k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 8 | 8 | 9 |
| Käive 2023 | €217k | €185k | €218k | €456k |
| Riigimaksud 2023 | €42k | €34k | €63k | €60k |
| Tööjõumaksud 2023 | €23k | €20k | €21k | €22k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 9 | 7 | 9 |
| Käive 2022 | €190k | €281k | €209k | €448k |
| Riigimaksud 2022 | €50k | €29k | €28k | €57k |
| Tööjõumaksud 2022 | €25k | €14k | €18k | €21k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 9 | 9 | 9 |
Kommertspandid (1)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
3 000 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 12.09.2006 · kehtiv
Kinnistud (1 · 4767 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiRavila tn 63b, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
KinnisasiÄrimaa 100%79502:001:0018#4090603
4767 m²
Kinnistusraamatust →Riigihanked (2 · €7k)
Riigihangete register · 1 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 02.03.2026 | Aktsiaselts Tallinna Linnatransport | — | |
| 12.01.2019 | Politsei- ja Piirivalveamet | 6600 € |
Ajalugu (46)
Äriregister kanded19.12.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 18
19.12.2025
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 18 · Olek: Jõustunud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20023165 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 17
02.05.2024
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 17 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 41 sündmust
16.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 16
16.04.2024
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 16 · Olek: Jõustunud
28.03.2024
Osanike muutmine
Ä 20023165 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 15
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 15 · Olek: Jõustunud
19.01.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 14
19.01.2022
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 14 · Olek: Jõustunud
22.11.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 13
22.11.2019
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 13 · Olek: Jõustunud
07.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 12
07.02.2019
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 12 · Olek: Jõustunud
07.02.2019
Muutmiskanne
Ä 20023165 / M4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 11
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 11 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 10
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 10 · Olek: Jõustunud
17.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.11.2016
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 9 · Olek: Jõustunud
16.11.2016
Muutmiskanne
Ä 20023165 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2016
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 8 · Olek: Jõustunud
26.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 7
26.04.2012
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 7 · Olek: Jõustunud
20.04.2012
Muutmiskanne
Ä 20023165 / M2 · Olek: Jõustunud
02.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20023165 / M1 · Olek: Jõustunud
15.02.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.02.2010
Muutmiskanne
Ä 20023165 / 6 · Olek: Jõustunud
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 23165 / 5 · Olek: Jõustunud
04.10.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.10.2007
Muutmiskanne
Ä 23165 / 4 · Olek: Jõustunud
01.11.2006
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 2
01.11.2006
Kommertspandi muutmiskanne
K 36488 / 2 · Olek: Jõustunud
30.10.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.10.2006
Muutmiskanne
Ä 23165 / 3 · Olek: Jõustunud
12.09.2006
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
12.09.2006
Kommertspandi avamiskanne
K 36488 · Olek: Jõustunud
29.10.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.10.2004
Muutmiskanne
Ä 23165 / 2 · Olek: Jõustunud
21.06.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
19.06.2002
Esmakanne
Ä 23165 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Tiia KrantsiveerJuhatuse liige · 1 muu ettevõte
Urmas KrantsiveerJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 85%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte