Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.08.2002Äriregister
- Aadress
- Tähe tn 118ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5060499Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100776616MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 337 852 € | 10 308 € | 48 530 € | €85k | 5 | 11.06.2025 |
| 2023 | 385 303 € | 8219 € | 38 222 € | €89k | 6 | 30.06.2024 |
| 2022 | 331 813 € | −2918 € | 30 004 € | €60k | 6 | 30.06.2023 |
| 2021 | 291 331 € | −5193 € | 32 922 € | €52k | 6 | 09.08.2022 |
| 2020 | 296 122 € | −5113 € | 38 115 € | €49k | 6 | 08.06.2021 |
| 2019 | 323 878 € | −13 961 € | 43 228 € | €64k | 8 | 18.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 63 577 € | 16 060 € | 12 261 € | 5 |
| 2025 | 337 929 € | 80 479 € | 47 321 € | 5 |
| 2024 | 332 090 € | 73 948 € | 45 017 € | 4 |
| 2023 | 380 419 € | 88 376 € | 58 108 € | 6 |
| 2022 | 329 505 € | 81 188 € | 55 523 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €64k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €87k | €95k | €66k | €90k |
| Riigimaksud 2025 | €18k | €21k | €18k | €23k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €11k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €66k | €93k | €76k | €97k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €20k | €18k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €12k | €11k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €84k | €98k | €83k | €115k |
| Riigimaksud 2023 | €19k | €21k | €21k | €26k |
| Tööjõumaksud 2023 | €15k | €14k | €15k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €63k | €83k | €80k | €103k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €21k | €21k | €24k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €14k | €14k | €16k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 5 | 6 | 6 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20023309 / 11 · Olek: Jõustunud
17.11.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
17.11.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20023309 / 10 · Olek: Jõustunud
18.04.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 18 sündmust
18.04.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20023309 / 9 · Olek: Jõustunud
14.04.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
14.04.2022
Muutmiskanne
Ä 20023309 / 8 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20023309 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20023309 / 6 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20023309 / 5 · Olek: Jõustunud
27.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.06.2011
Muutmiskanne
Ä 20023309 / 4 · Olek: Jõustunud
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 23309 / 3 · Olek: Jõustunud
26.04.2005
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 2
22.04.2005
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 23309 / 2 · Olek: Jõustunud
22.08.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
21.08.2002
Esmakanne
Ä 23309 · Olek: Jõustunud
05.08.2002
Esmakanne
Ä 23309 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Lauri SelbergJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte