10884566RegistrisOsaühing

OÜ Ropka Perearstikeskus

Üldarstiabi tegevusala alusel registreeritud 18. november 2002. Põhitegevuskoht Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond.

Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakondEMTAK 86211Üldarstiabi23+ aastat
Värskendatud 11 min tagasi
Käive 2026
€1.2m
▲ 12% vs 2023
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
16
MTA 2026
Tasutud maksud
€142k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 12.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 11 min tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
18.11.2002Äriregister
Aadress
Aardla tn 15, Tartu linn, Tartu linn, 50112 Tartu maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 7475655Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
Osakapital
2685,00 €Äriregister

Juhtorgan (2)

Äriregister · 11 min tagasi
SM
Sünniaeg 1959 · 67 a · juhatuse liige alates 18.11.2002
Juhatuse liige
TK
Sünniaeg 1966 · 60 a · juhatuse liige alates 04.12.2024
Juhatuse liige

Asutajad (3)

Äriregister · 11 min tagasi
LT
Sünniaeg 1962 · 64 a · asutaja alates 18.11.2002
Asutaja
TK
Sünniaeg 1966 · 60 a · asutaja alates 18.11.2002
Asutaja
SM
Sünniaeg 1959 · 67 a · asutaja alates 18.11.2002
Asutaja

Osanikud (3)

Äriregister · 11 min tagasi
SM
Sünniaeg 1959 · 67 a · osanik alates 01.09.2023
Osanik 33% · 895 €
TK
Sünniaeg 1966 · 60 a · osanik alates 01.09.2023
Osanik 33% · 895 €
LT
Sünniaeg 1962 · 64 a · osanik alates 01.09.2023
Osanik 33% · 895 €

Tegelikud kasusaajad (3)

Äriregister · 11 min tagasi
LT
Sünniaeg 1962 · 64 a · tegelik kasusaaja alates 04.10.2018
Tegelik kasusaaja
TK
Sünniaeg 1966 · 60 a · tegelik kasusaaja alates 04.10.2018
Tegelik kasusaaja
SM
Sünniaeg 1959 · 67 a · tegelik kasusaaja alates 04.10.2018
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€1.2mviimane
€2.0m€1.0m0
2019: €641k2020: €714k2021: €803k2022: €923k2023: €1.0m2024: €1.2m
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€108kviimane
€200k€100k−1 €
2019: €93k2020: €84k2021: €61k2022: €102k2023: €134k2024: €108k
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
20241 168 279 €107 847 €209 055 €€306k1327.06.2025
20231 039 092 €134 440 €198 882 €€283k1328.06.2024
2022922 832 €102 047 €142 442 €€216k1328.06.2023
2021802 920 €61 296 €136 894 €€214k1329.06.2022
2020713 860 €84 481 €142 299 €€204k1222.06.2021
2019641 276 €92 992 €119 847 €€165k1229.05.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
202668 844 €73 275 €16
2025283 874 €273 197 €15
2024240 894 €237 416 €15
2023213 348 €210 691 €15
2022202 660 €196 234 €16
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026
Riigimaksud 2026€69k
Tööjõumaksud 2026€73k
Töötajaid 202616
Käive 2025
Riigimaksud 2025€70k€63k€76k€75k
Tööjõumaksud 2025€70k€60k€75k€69k
Töötajaid 202517141615
Käive 2024
Riigimaksud 2024€57k€55k€65k€64k
Tööjõumaksud 2024€57k€53k€67k€60k
Töötajaid 202415151515
Käive 2023
Riigimaksud 2023€55k€48k€58k€52k
Tööjõumaksud 2023€53k€46k€61k€52k
Töötajaid 202314131615
Käive 2022
Riigimaksud 2022€50k€52k€55k€46k
Tööjõumaksud 2022€49k€50k€53k€44k
Töötajaid 202216161616

Tegevusload (1)

MEDRE · 14 h tagasi
ÜldarstiabiMEDRE
1 asukohta1 teenustalates 20.12.2013
Kehtiv
perearstiabi osutamine perearsti nimistu alusel

Ajalugu (13)

Äriregister kanded
04.12.2024
Muutmiskanne
Ä 20023802 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20023802 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20023802 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 8 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.11.2017
Muutmiskanne
Ä 20023802 / 3 · Olek: Jõustunud
14.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.10.2017
Muutmiskanne
Ä 20023802 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.06.2010
Muutmiskanne
Ä 20023802 / 2 · Olek: Jõustunud
28.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.11.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
15.11.2002
Esmakanne
Ä 23802 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.

Tiina KülaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte