Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.08.2002Äriregister
- Aadress
- Staadioni tn 4-68, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10132 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.mad.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5230033Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 85599 — Muu mujal liigitamata õpeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100778038MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2568,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOV
OÜ VerbaplussVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 27.08.2002
Asutaja
Osanikud (4)
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiOÜ Meeskonnatreeningute Agentuur on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
BuiltWith · 4 päeva tagasi mad.ee39 aktiivset tehnoloogiat 11 grupis
JavaScript-teegid16Vidinad6Analüütika5Mobiilitehnoloogiad3Ads2SSL-sertifikaat2Veebiserver1E-postiserver1Copyright1Lingitud teenused1Hosting1
Kategooriate jaotus
JavaScript-teegid (16)
Compatibility · jQuery Plugin · Scrolling Utility · Browser Feature Detection · Polyfill · Responsive Design Utility · JavaScript Library · Animation · DOM Manipulation · Event Handling · Ajax Library · Slider · UI Component Library · Gesture Recognition · UI · Mobile Development · Performance Optimization · Image Gallery · Modal Dialog
Vidinad (6)
Fonts · Graphic Design Tool · UX/UI Design Tool · Content Creation · Privacy Compliance · Data Protection · Compliance Software · API Management · Tag Management · Marketing Automation · Data Management Platform · Digital Experience Optimization
Analüütika (5)
Application Performance · Audience Measurement · Visitor Count Tracking · Site Optimization · Conversion Optimization · A/B Testing · Advertiser Tracking · Personalization · Mobile · Conversion Tracking · Retargeting / Remarketing · Social Management
Mobiilitehnoloogiad (3)
—
Ads (2)
Demand-side Platform · Ad Network · Retargeting / Remarketing · Audience Targeting · Data Management Platform · Ad Server · Ad Analytics · Ad Exchange
SSL-sertifikaat (2)
—
Veebiserver (1)
—
E-postiserver (1)
Secure Email
Copyright (1)
—
Lingitud teenused (1)
—
Hosting (1)
Server Location
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 265 098 € | −11 239 € | 167 761 € | €204k | 1 | 01.07.2025 |
| 2023 | 344 624 € | −8118 € | 179 000 € | €194k | 1 | 27.06.2024 |
| 2022 | 453 691 € | 11 721 € | 187 118 € | €198k | 1 | 29.06.2023 |
| 2021 | 203 813 € | 31 264 € | 175 397 € | €197k | 1 | 01.07.2022 |
| 2020 | 200 469 € | −25 852 € | 144 133 € | €177k | 1 | 01.07.2021 |
| 2019 | 347 009 € | 11 396 € | 169 985 € | €186k | 1 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 38 187 € | 1131 € | 1093 € | 1 |
| 2025 | 264 521 € | 19 009 € | 6806 € | 1 |
| 2024 | 248 053 € | 11 247 € | 6516 € | 1 |
| 2023 | 360 523 € | 14 536 € | 6266 € | 1 |
| 2022 | 442 605 € | 16 991 € | 5843 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €38k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €60k | €66k | €71k | €68k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €6k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €25k | €95k | €70k | €58k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | €5k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €31k | €123k | €143k | €64k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €4k | €6k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €46k | €62k | €241k | €94k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €4k | €7k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (1 · €2k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
1541 €
Riigihanked (2 · €107k)
Riigihangete register · 39 min tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 25.01.2023 | Eesti Töötukassa | 57 800 € | |
| 06.01.2022 | Eesti Töötukassa | 48 880 € |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10067164 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10067164 / 8 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 18 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10067164 / 7 · Olek: Jõustunud
16.12.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
16.12.2016
Muutmiskanne
Ä 10067164 / 6 · Olek: Jõustunud
16.11.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
16.11.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10067164 / 5 · Olek: Jõustunud
05.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.01.2009
Muutmiskanne
Ä 67164 / 4 · Olek: Jõustunud
22.03.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 67164 / M5 · Olek: Jõustunud
24.01.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 67164 / M4 · Olek: Jõustunud
26.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 67164 / M3 · Olek: Jõustunud
26.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 67164 / M2 · Olek: Jõustunud
21.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 67164 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.11.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.11.2005
Muutmiskanne
Ä 67164 / 3 · Olek: Jõustunud
01.10.2002
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
27.09.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 67164 / 2 · Olek: Jõustunud
27.08.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
27.08.2002
Esmakanne
Ä 67164 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Margus TammaruJuhatuse liige, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Donald-Aik SildJuhatuse liige, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Allan SombriJuhatuse liige, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Ingmar ElmOsanik 10%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet