Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.08.2002Äriregister
- Aadress
- Kose mnt 14-8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43221 — Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100778614MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiRO
Revalfi OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 29.08.2002
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 160 674 € | −6826 € | 25 995 € | €35k | 2 | 05.03.2026 |
| 2024 | 147 508 € | −13 538 € | 32 821 € | €36k | 2 | 05.04.2025 |
| 2023 | 269 481 € | −24 526 € | 47 869 € | €57k | 2 | 05.04.2024 |
| 2022 | 383 678 € | 20 344 € | 74 195 € | €94k | 1 | 18.04.2023 |
| 2021 | 138 773 € | −7987 € | 53 851 € | €59k | 1 | 13.06.2022 |
| 2020 | 409 263 € | 62 144 € | 63 038 € | €172k | 1 | 29.06.2021 |
| 2019 | 89 711 € | 1853 € | 6494 € | €18k | 0 | 25.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 26 255 € | 6734 € | 3147 € | 2 |
| 2025 | 162 744 € | 11 019 € | 13 996 € | 2 |
| 2024 | 164 328 € | 37 212 € | 20 074 € | 2 |
| 2023 | 419 342 € | 52 105 € | 17 011 € | 2 |
| 2022 | 438 607 € | 40 254 € | 5440 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €26k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €13k | €11k | €59k | €80k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €2k | €4k | 67 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €2k | €3k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €25k | €49k | €75k | €14k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €13k | €11k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €177k | €139k | €67k | €36k |
| Riigimaksud 2023 | €19k | €17k | €11k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €4k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €23k | €142k | €53k | €221k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €11k | €6k | €22k |
| Tööjõumaksud 2022 | 347 € | 70 € | €2k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 3 | 3 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (24)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10067243 / 11 · Olek: Jõustunud
17.12.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.12.2021
Muutmiskanne
Ä 10067243 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 19 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10067243 / 9 · Olek: Jõustunud
29.11.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
29.11.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10067243 / 8 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10067243 / 7 · Olek: Jõustunud
08.09.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10067243 / M2 · Olek: Jõustunud
20.07.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.07.2011
Muutmiskanne
Ä 10067243 / 6 · Olek: Jõustunud
07.07.2011
Muutmiskanne
Ä 10067243 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.09.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 5
25.09.2009
Muutmiskanne
Ä 67243 / 5 · Olek: Jõustunud
05.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.01.2009
Muutmiskanne
Ä 67243 / 4 · Olek: Jõustunud
10.10.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.10.2006
Muutmiskanne
Ä 67243 / 3 · Olek: Jõustunud
18.11.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
18.11.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 67243 / 2 · Olek: Jõustunud
29.08.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
29.08.2002
Esmakanne
Ä 67243 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Priit KaselaanJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte