Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.10.2002Äriregister
- Aadress
- Koidu tn 21ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5023846Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46321 — Liha ja lihatoodete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100789959MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 19 h tagasiOsaühing Murumägi on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 487 711 € | 13 895 € | 63 649 € | €107k | 2 | 12.03.2026 |
| 2024 | 319 951 € | −15 005 € | 49 754 € | €77k | 1 | 10.06.2025 |
| 2023 | 637 787 € | 61 165 € | 64 759 € | €103k | 2 | 16.02.2024 |
| 2022 | 191 776 € | −11 734 € | 3594 € | €33k | 2 | 17.05.2023 |
| 2021 | 189 830 € | 3290 € | 15 328 € | €33k | 2 | 26.01.2022 |
| 2020 | 395 329 € | 7485 € | 12 039 € | €34k | 2 | 17.03.2021 |
| 2019 | 509 048 € | 700 € | 4554 € | €84k | 2 | 11.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 148 447 € | 14 857 € | 6483 € | 3 |
| 2025 | 460 283 € | 34 850 € | 19 943 € | 3 |
| 2024 | 340 569 € | 36 287 € | 22 884 € | 2 |
| 2023 | 621 190 € | 32 927 € | 13 492 € | 3 |
| 2022 | 181 203 € | 16 736 € | 11 555 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €148k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €83k | €84k | €124k | €170k |
| Riigimaksud 2025 | €10k | €6k | €10k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Käive 2024 | €103k | €78k | €78k | €82k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €10k | €7k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €6k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €114k | €161k | €183k | €163k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €9k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 1 | 2 | 3 |
| Käive 2022 | €43k | €41k | €38k | €59k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €4k | €5k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded17.03.2026
Muutmiskanne
Ä 40014296 / 9 · Olek: Jõustunud
17.03.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40014296 / 8 · Olek: Jõustunud
11.05.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 17 sündmust
11.05.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40014296 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40014296 / 6 · Olek: Jõustunud
14.11.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.11.2013
Muutmiskanne
Ä 40014296 / 5 · Olek: Jõustunud
12.11.2013
Muutmiskanne
Ä 40014296 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.01.2012
Muutmiskanne
Ä 40014296 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2011
Muutmiskanne
Ä 40014296 / M4 · Olek: Jõustunud
11.05.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.05.2010
Muutmiskanne
Ä 40014296 / 3 · Olek: Jõustunud
16.02.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
16.02.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40014296 / 2 · Olek: Jõustunud
22.05.2009
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 14296 / M3 · Olek: Kinnitatud
22.10.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 14296 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.10.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
15.10.2002
Esmakanne
Ä 14296 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Margit MurumägiJuhatuse liige · 1 muu ettevõte
Risto MurumägiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte