Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.11.2002Äriregister
- Aadress
- Tiigi tn 11-29, Voka alevik, Jõhvi vald, 41701 Ida-Viru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56608331Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 77321 — Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrentÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100858628MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 984500EDE536792F1B43 · väljastatud 19.04.2022GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 10 h tagasiOsaühing Marlis Invest on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€111kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€134kviimane
€200k€75k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 110 520 € | 133 885 € | 606 760 € | €618k | 0 | 01.07.2025 |
| 2023 | 88 230 € | 126 471 € | 504 875 € | €600k | 0 | 09.07.2024 |
| 2022 | 66 120 € | 96 713 € | 398 403 € | €400k | 0 | 29.06.2023 |
| 2021 | 105 770 € | −45 172 € | 301 690 € | €302k | 0 | 05.07.2022 |
| 2020 | 60 610 € | −8265 € | 346 862 € | €347k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 64 520 € | −26 027 € | 355 127 € | €356k | 0 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 27 630 € | 4439 € | 0 € | — |
| 2025 | 110 520 € | 23 836 € | 0 € | — |
| 2024 | 110 520 € | 31 557 € | 467 € | — |
| 2023 | 84 620 € | 20 565 € | 0 € | — |
| 2022 | 66 120 € | 9187 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €28k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €28k | €28k | €28k | €28k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €28k | €28k | €28k | €28k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €6k | €14k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 467 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €17k | €17k | €24k | €28k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €7k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €17k | €17k | €17k | €17k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €1k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded29.11.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.11.2025
Muutmiskanne
Ä 40014409 / 8 · Olek: Jõustunud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 40014409 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40014409 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
28.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
28.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40014409 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40014409 / 5 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40014409 / 4 · Olek: Jõustunud
04.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.01.2012
Muutmiskanne
Ä 40014409 / 3 · Olek: Jõustunud
30.08.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.08.2010
Muutmiskanne
Ä 40014409 / 2 · Olek: Jõustunud
17.11.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 14409 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.10.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 14409 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.11.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
14.11.2002
Esmakanne
Ä 14409 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Vahur PõldJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet