Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.01.2003Äriregister
- Aadress
- F. R. Kreutzwaldi tn 26b, Rakvere linn, 44314 Lääne-Viru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100809033MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€511k
20192024
Puhaskasum · 2019–2024
€29k
20192024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 511 402 € | 28 841 € | 777 469 € | €801k | 9 | 30.06.2025 |
| 2023 | 466 568 € | 11 512 € | 768 627 € | €795k | 9 | 30.06.2024 |
| 2022 | 429 751 € | 12 831 € | 757 115 € | €820k | 9 | 30.06.2023 |
| 2021 | 290 900 € | 29 839 € | 744 284 € | €764k | 7 | 07.07.2022 |
| 2020 | 198 867 € | −88 991 € | 714 446 € | €725k | 4 | 30.06.2021 |
| 2019 | 408 988 € | 126 296 € | 803 437 € | €817k | 8 | 23.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 157 478 € | 44 290 € | 29 061 € | 11 |
| 2025 | 652 542 € | 183 652 € | 103 527 € | 9 |
| 2024 | 509 224 € | 146 512 € | 88 848 € | 9 |
| 2023 | 461 766 € | 123 208 € | 89 034 € | 10 |
| 2022 | 425 463 € | 116 301 € | 77 415 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €157k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €44k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €29k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | €166k | €177k | €157k | €152k |
| Riigimaksud 2025 | €43k | €46k | €48k | €46k |
| Tööjõumaksud 2025 | €26k | €24k | €27k | €26k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €129k | €119k | €104k | €158k |
| Riigimaksud 2024 | €37k | €31k | €34k | €44k |
| Tööjõumaksud 2024 | €22k | €22k | €23k | €22k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 10 | 10 | 9 |
| Käive 2023 | €115k | €114k | €98k | €134k |
| Riigimaksud 2023 | €29k | €31k | €33k | €30k |
| Tööjõumaksud 2023 | €23k | €21k | €25k | €20k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 10 | 9 | 10 |
| Käive 2022 | €97k | €109k | €92k | €128k |
| Riigimaksud 2022 | €25k | €31k | €31k | €30k |
| Tööjõumaksud 2022 | €16k | €21k | €22k | €19k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 10 | 10 | 10 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded13.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
13.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 40014727 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40014727 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 13 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40014727 / 6 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40014727 / 5 · Olek: Jõustunud
29.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.11.2011
Muutmiskanne
Ä 40014727 / 4 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 14727 / 3 · Olek: Jõustunud
24.10.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 14727 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
31.07.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.07.2007
Muutmiskanne
Ä 14727 / 2 · Olek: Jõustunud
03.07.2007
Muutmiskanne
Ä 14727 / M1 · Olek: Jõustunud
27.01.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
27.01.2003
Esmakanne
Ä 14727 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Margus KorkaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet