Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.10.2002Äriregister
- Aadress
- J. Poska tn 31/2-7, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10150 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6115230Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68311 — Kinnisvarateenuste vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100790524MTA · käibemaksukohustuslane
- LEI
- 98450058C51BED440B75 · väljastatud 07.10.2021GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOC
osaühing Consult FinantskonsultatsioonidVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 18.10.2002
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiOÜ PALMER FINANTS on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€192kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€164kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 191 520 € | 163 691 € | 999 730 € | €1.1m | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 209 877 € | 132 660 € | 836 039 € | €1.0m | 1 | 25.06.2024 |
| 2022 | 289 590 € | 154 556 € | 753 379 € | €908k | 1 | 22.06.2023 |
| 2021 | 520 064 € | 357 605 € | 648 823 € | €751k | 1 | 31.05.2022 |
| 2020 | 215 852 € | 119 770 € | 321 218 € | €348k | 0 | 18.03.2021 |
| 2019 | 187 479 € | 126 389 € | 201 448 € | €206k | 0 | 18.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 22 393 € | 6679 € | 2338 € | 1 |
| 2025 | 201 639 € | 63 379 € | 9308 € | 1 |
| 2024 | 202 902 € | 47 410 € | 9287 € | 1 |
| 2023 | 196 835 € | 39 129 € | 8820 € | 1 |
| 2022 | 346 430 € | 64 628 € | 8820 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €22k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €57k | €60k | €52k | €33k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €14k | €20k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €75k | €61k | €30k | €38k |
| Riigimaksud 2024 | €17k | €7k | €10k | €13k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €61k | €49k | €47k | €40k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €8k | €9k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €92k | €49k | €175k | €30k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €7k | €36k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10068086 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
20.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10068086 / 8 · Olek: Jõustunud
20.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10068086 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.12.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10068086 / 6 · Olek: Jõustunud
02.12.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10068086 / 5 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10068086 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.09.2010
Muutmiskanne
Ä 10068086 / 4 · Olek: Jõustunud
16.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.09.2007
Muutmiskanne
Ä 68086 / 3 · Olek: Jõustunud
27.09.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 68086 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.03.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.02.2003
Muutmiskanne
Ä 68086 / 2 · Olek: Jõustunud
18.10.2002
Esmakanne
Ä 68086 · Olek: Jõustunud
18.10.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Raul AndressonJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet