Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.10.2002Äriregister
- Aadress
- Läike tee 16ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.prorexoil.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 56226162 · +372 6062460Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46649 — Muude masinate ja seadmete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100791824MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 18 h tagasiOÜ PROREXOIL on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi prorexoil.ee2 tehnoloogiat tuvastatud
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
nginx
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 029 892 € | 32 218 € | 794 543 € | €854k | 4 | 27.04.2026 |
| 2024 | 921 552 € | 30 273 € | 772 325 € | €997k | 4 | 30.05.2025 |
| 2023 | 814 954 € | 54 025 € | 742 052 € | €923k | 4 | 28.05.2024 |
| 2022 | 893 262 € | 79 681 € | 688 027 € | €881k | 4 | 26.06.2023 |
| 2021 | 1 042 679 € | 80 420 € | 608 346 € | €823k | 4 | 24.05.2022 |
| 2020 | 591 141 € | −7215 € | 527 926 € | €606k | 4 | 29.06.2021 |
| 2019 | 701 376 € | −30 248 € | 535 141 € | €575k | 5 | 26.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 417 962 € | 39 706 € | 7052 € | 3 |
| 2025 | 1 581 392 € | 203 630 € | 40 033 € | 2 |
| 2024 | 1 721 931 € | 187 601 € | 31 613 € | 3 |
| 2023 | 2 223 583 € | 227 546 € | 29 563 € | 3 |
| 2022 | 1 855 568 € | 162 426 € | 29 452 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €418k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €40k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €221k | €478k | €470k | €413k |
| Riigimaksud 2025 | €37k | €48k | €81k | €38k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €10k | €12k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 4 | 3 | 2 |
| Käive 2024 | €313k | €551k | €555k | €303k |
| Riigimaksud 2024 | €33k | €39k | €70k | €46k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €523k | €647k | €671k | €383k |
| Riigimaksud 2023 | €50k | €65k | €70k | €43k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €8k | €6k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €579k | €576k | €410k | €292k |
| Riigimaksud 2022 | €40k | €59k | €44k | €19k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €8k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 4 | 3 | 3 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 18 h tagasiAjalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10068312 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10068312 / 7 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10068312 / 6 · Olek: Jõustunud
22.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.03.2017
Muutmiskanne
Ä 10068312 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10068312 / 4 · Olek: Jõustunud
17.02.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.02.2011
Muutmiskanne
Ä 10068312 / 3 · Olek: Jõustunud
10.02.2011
Muutmiskanne
Ä 10068312 / M1 · Olek: Jõustunud
06.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.01.2009
Muutmiskanne
Ä 68312 / 2 · Olek: Jõustunud
29.10.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
28.10.2002
Esmakanne
Ä 68312 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Margus PihlakJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet