Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.01.2003Äriregister
- Aadress
- B. G. Forseliuse tn 1-8, Tartu linn, Tartu linn, 50107 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5152560Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46131 — Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100806625MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiInmedias Res OÜ on osanik või juhtorganis veel 3 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 15 723 199 € | 1 252 324 € | 2 479 566 € | €3.2m | 32 | 03.06.2025 |
| 2023AUD | 10 929 702 € | 848 120 € | 3 251 526 € | €3.6m | 26 | 14.06.2024 |
| 2022AUD | 14 710 742 € | 835 568 € | 2 703 406 € | €3.3m | 4 | 02.06.2023 |
| 2021AUD | 16 286 627 € | 1 368 201 € | 2 167 838 € | €2.8m | 4 | 22.06.2022 |
| 2020AUD | 7 944 309 € | 491 961 € | 949 636 € | €1.8m | 3 | 28.07.2021 |
| 2019AUD | 5 577 449 € | 112 100 € | 527 675 € | €879k | 3 | 08.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 6 628 916 € | 0 € | 26 288 € | 5 |
| 2025 | 23 447 188 € | 0 € | 99 433 € | 5 |
| 2024 | 17 896 944 € | 0 € | 104 572 € | 5 |
| 2023 | 12 522 864 € | 0 € | 71 373 € | 4 |
| 2022 | 16 864 620 € | 0 € | 61 481 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €6.6m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €5.0m | €5.5m | €4.9m | €8.0m |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €24k | €25k | €25k | €25k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €3.0m | €4.6m | €4.3m | €6.0m |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €22k | €20k | €41k | €22k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €2.3m | €4.2m | €2.8m | €3.2m |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €15k | €15k | €28k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €4.5m | €7.1m | €2.9m | €2.4m |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €14k | €14k | €14k | €20k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20024168 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
22.12.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20024168 / 9 · Olek: Jõustunud
22.12.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
07.02.2019
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20024168 / M1 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20024168 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20024168 / 7 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20024168 / 6 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
31.10.2013
Muutmiskanne
Ä 20024168 / 5 · Olek: Jõustunud
31.10.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20024168 / 4 · Olek: Jõustunud
28.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.12.2008
Muutmiskanne
Ä 24168 / 3 · Olek: Jõustunud
19.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.02.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.02.2003
Muutmiskanne
Ä 24168 / 2 · Olek: Jõustunud
16.01.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
15.01.2003
Esmakanne
Ä 24168 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Vesso TammeJuhatuse liige, Osanik 75%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Markus TammeOsanik 25%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet