Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.01.2003Äriregister
- Aadress
- Seebi tn 22/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.line-x.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 22261 — Muude plasttoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100807938MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOW
Osaühing WASP PROJECTVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 17.01.2003
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 21 h tagasiOsaühing Line-X Eesti on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
BuiltWith · 2 päeva tagasi line-x.ee10 aktiivset tehnoloogiat 8 grupis
Vidinad2Hosting2Veebiserver1SSL-sertifikaat1CDN1E-postiserver1Ns1Cdns1
Kategooriate jaotus
Vidinad (2)
—
Hosting (2)
Server Location · US hosting
Veebiserver (1)
—
SSL-sertifikaat (1)
—
CDN (1)
—
E-postiserver (1)
Secure Email
Ns (1)
—
Cdns (1)
Edge Delivery Network
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 317 029 € | 19 531 € | 256 324 € | €271k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 421 224 € | 80 996 € | 236 793 € | €271k | 3 | 30.06.2024 |
| 2022 | 401 349 € | 54 567 € | 155 797 € | €216k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 217 458 € | 24 947 € | 101 230 € | €144k | 3 | 16.06.2022 |
| 2020 | 151 305 € | −6648 € | 76 283 € | €99k | 3 | 08.02.2021 |
| 2019 | 239 709 € | 5880 € | 82 931 € | €113k | 4 | 02.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 99 035 € | 3629 € | 3000 € | 1 |
| 2025 | 352 290 € | 38 098 € | 23 728 € | 1 |
| 2024 | 438 047 € | 56 042 € | 29 396 € | 2 |
| 2023 | 523 635 € | 71 110 € | 33 692 € | 2 |
| 2022 | 512 106 € | 74 876 € | 29 863 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €99k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €124k | €64k | €73k | €91k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €7k | €8k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €7k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 3 | 1 |
| Käive 2024 | €159k | €100k | €116k | €63k |
| Riigimaksud 2024 | €23k | €13k | €9k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €8k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €71k | €146k | €184k | €123k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €14k | €26k | €20k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €8k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €99k | €262k | €48k | €103k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €37k | €10k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €12k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Kommertspandid (2 · €33k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
21 450,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 17.09.2012 · kehtiv
#2Kehtiv
11 100,00 € EUR
Järjekoht: teine · Algus 30.08.2013 · kehtiv
Ajalugu (36)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 14
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10070100 / 15 · Olek: Jõustunud
27.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 13
27.11.2020
Muutmiskanne
Ä 10070100 / 14 · Olek: Jõustunud
05.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
Näita ülejäänud 31 sündmust
05.04.2018
Muutmiskanne
Ä 10070100 / 13 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 11
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10070100 / 12 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 10
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10070100 / 11 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 9
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10070100 / 10 · Olek: Jõustunud
30.08.2013
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 2
30.08.2013
Kommertspandi avamiskanne
K 10070100 / 9 · Olek: Jõustunud
17.09.2012
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
17.09.2012
Kommertspandi avamiskanne
K 10173853 · Olek: Jõustunud
17.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10070100 / 8 · Olek: Jõustunud
19.01.2011
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 7
19.01.2011
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10070100 / 7 · Olek: Jõustunud
15.11.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
15.11.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10070100 / 6 · Olek: Jõustunud
28.10.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.10.2010
Muutmiskanne
Ä 10070100 / 5 · Olek: Jõustunud
21.10.2010
Muutmiskanne
Ä 10070100 / M3 · Olek: Jõustunud
21.10.2010
Muutmiskanne
Ä 10070100 / M4 · Olek: Jõustunud
06.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.01.2009
Muutmiskanne
Ä 70100 / 4 · Olek: Jõustunud
20.02.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.02.2007
Muutmiskanne
Ä 70100 / 3 · Olek: Jõustunud
15.02.2007
Muutmiskanne
Ä 70100 / M2 · Olek: Jõustunud
07.06.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 70100 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.04.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.04.2003
Muutmiskanne
Ä 70100 / 2 · Olek: Jõustunud
17.01.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
17.01.2003
Esmakanne
Ä 70100 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Mihkel NiinemäeJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
Deal.One OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Depositoorium OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Gradex OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Lexiter OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
MTÜ Noorte Meeste Spordiklubi
Asutaja
Nordic Rebar OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Osaühing Davecom
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Spordipoiss OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%