Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.06.2003Äriregister
- Aadress
- Nelgi tee 12ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.lapavira.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5077500Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 03221 — Magevee-vesiviljelusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100881776MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 15 h tagasiLAPAVIRA OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 22 h tagasi lapavira.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Lehe ehitaja
Elementor
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
Aruanded (3)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021AUD | 431 029 € | 1284 € | 1 750 776 € | €4.6m | 6 | 07.02.2023 |
| 2020AUD | 744 115 € | 43 668 € | 1 749 491 € | €4.3m | 7 | 15.07.2022 |
| 2019AUD | 637 019 € | 49 632 € | 1 705 823 € | €3.9m | 8 | 12.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 103 908 € | 4545 € | 4375 € | 4 |
| 2025 | 344 103 € | 32 472 € | 13 459 € | 4 |
| 2024 | 134 598 € | 9736 € | 10 110 € | 4 |
| 2023 | 475 721 € | 8668 € | 9540 € | 3 |
| 2022 | 539 682 € | 40 685 € | 12 469 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €104k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €7k | €216k | €32k | €88k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €23k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €2k | €121k | €6k | €6k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | 711 € | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €130k | €203k | €13k | €131k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €3k | €2k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €12k | €240k | €148k | €140k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | €32k | €6k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 5 | 5 | 5 |
Kommertspandid (1 · €600k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
600 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 02.09.2013 · kehtiv
Kinnistud (6 · 59,09 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 5 h tagasiTagaotsa, Rutikvere küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%32502:002:0130#2932136
30,01 ha
Kinnistusraamatust →Rutikvere mõis, Rutikvere küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%32502:002:0140#2508736
22,69 ha
Kinnistusraamatust →Kopli, Rutikvere küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%32502:002:0283#18736
3,74 ha
Kinnistusraamatust →Jõestepõllu, Rutikvere küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%32502:002:0222#2935336
1,16 ha
Kinnistusraamatust →Keldri, Rutikvere küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%32502:002:0194#2857536
1,12 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (1)
Apteegi, Rutikvere küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%32502:002:0113#1958436
3704 m²
Kinnistusraamatust →Toetused (2 · €5k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2023
4485 €
PRIAEU/EAFRD2023
114 €
Ajalugu (36)
Äriregister kanded03.10.2025
Aruandetrahvimäärus
Ä 10072753 / M8 · Olek: Jõustunud
08.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10072753 / M7 · Olek: Jõustunud
21.06.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10072753 / M6 · Olek: Jõustunud
07.03.2024
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 10072753 / M5 · Olek: Jõustunud
12.10.2023
Aruandetrahvimäärus
Ä 10072753 / M4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 31 sündmust
14.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10072753 / 14 · Olek: Jõustunud
14.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 13
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10072753 / 13 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
26.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10072753 / M3 · Olek: Jõustunud
15.03.2022
Muutmiskanne
Ä 10072753 / 12 · Olek: Jõustunud
15.03.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 11
04.11.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10072753 / 11 · Olek: Jõustunud
04.11.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
23.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10072753 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.01.2020
Muutmiskanne
Ä 10072753 / 10 · Olek: Jõustunud
06.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
22.11.2019
Muutmiskanne
Ä 10072753 / 9 · Olek: Jõustunud
22.11.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
28.06.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10072753 / 8 · Olek: Jõustunud
28.06.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10072753 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2013
Kommertspandi avamiskanne
K 10072753 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2013
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
23.08.2013
Muutmiskanne
Ä 10072753 / 5 · Olek: Jõustunud
23.08.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.08.2013
Muutmiskanne
Ä 10072753 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10072753 / 4 · Olek: Jõustunud
28.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2008
Muutmiskanne
Ä 72753 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.02.2005
Muutmiskanne
Ä 72753 / 2 · Olek: Jõustunud
07.02.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.06.2003
Esmakanne
Ä 72753 · Olek: Jõustunud
05.06.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Evelyn SalusteJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 4%, Osanik 96%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Veiko SalusteOsanik 4% · 6 muud ettevõtet