Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.06.2003Äriregister
- Aadress
- Pirita tee 26b/1-12ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5177751Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68311 — Kinnisvarateenuste vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100849721MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad
Äriregister · 9 h tagasiAL
AS Larssen CapitalVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 27.06.2003
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 9 h tagasiOsaühing Luxton Invest on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4477 € | −11 890 € | 5241 € | €21k | 0 | 15.06.2025 |
| 2023 | 3104 € | −18 077 € | 17 131 € | €32k | 0 | 17.06.2024 |
| 2022 | 17 016 € | −13 275 € | 35 208 € | €51k | 0 | 26.06.2023 |
| 2021 | 9518 € | −11 300 € | 48 483 € | €64k | 1 | 28.06.2022 |
| 2020 | 2800 € | −12 948 € | 59 783 € | €76k | 1 | 31.05.2021 |
| 2019 | 14 937 € | 1629 € | 72 731 € | €99k | 1 | 26.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1245 € | 1222 € | 1019 € | — |
| 2025 | 3234 € | 3442 € | 3520 € | — |
| 2024 | 4618 € | 1480 € | 759 € | — |
| 2023 | 3233 € | 3067 € | 2777 € | — |
| 2022 | 18 403 € | 4217 € | 3060 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 260 € | €3k | 35 € | 35 € |
| Riigimaksud 2025 | 607 € | €1k | 911 € | 911 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 640 € | 960 € | 960 € | 960 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €4k | 356 € | 35 € | 35 € |
| Riigimaksud 2024 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | 759 € | — | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 32 € | €1k | 32 € | €2k |
| Riigimaksud 2023 | 674 € | 825 € | 648 € | 920 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 713 € | 688 € | 688 € | 688 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €3k | 532 € | €12k | €3k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | 726 € | €1k | 980 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 765 € | 765 € | 765 € | 765 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded16.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 13
16.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10073110 / 13 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10073110 / 12 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 21 sündmust
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10073110 / 11 · Olek: Jõustunud
03.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
03.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10073110 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10073110 / 9 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10073110 / 8 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10073110 / 7 · Olek: Jõustunud
12.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10073110 / 6 · Olek: Jõustunud
25.02.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 5
25.02.2010
Muutmiskanne
Ä 10073110 / 5 · Olek: Jõustunud
29.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 73110 / 4 · Olek: Jõustunud
01.10.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.10.2004
Muutmiskanne
Ä 73110 / 3 · Olek: Jõustunud
30.09.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.09.2003
Muutmiskanne
Ä 73110 / 2 · Olek: Jõustunud
27.06.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
26.06.2003
Esmakanne
Ä 73110 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Kersti TootsJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet