Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.07.2003Äriregister
- Aadress
- Rajapere tn 10, Haabersti linnaosa, Tallinn, 13516 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5045446Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 73111 — Reklaamiagentuuride tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100908756MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3195,00 ۀriregister
- LEI
- 9845003DF71142BE1141 · väljastatud 01.03.2024GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiOÜ Muu & Myy on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 61 887 € | 116 249 € | 1 313 735 € | €1.3m | 0 | 03.07.2025 |
| 2023 | 46 421 € | 158 540 € | 1 241 986 € | €1.3m | 0 | 15.07.2024 |
| 2022 | 37 937 € | −31 104 € | 1 085 445 € | €1.1m | 0 | 08.08.2023 |
| 2021 | 30 200 € | 57 741 € | 1 122 549 € | €1.2m | 0 | 28.06.2022 |
| 2020 | 71 600 € | 20 768 € | 1 064 808 € | €1.1m | 0 | 13.07.2021 |
| 2019 | 28 110 € | 73 468 € | 1 044 040 € | €1.1m | 0 | 23.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 13 545 € | 0 € | 0 € | — |
| 2025 | 96 152 € | 12 887 € | 6828 € | 1 |
| 2024 | 52 927 € | 10 168 € | 4396 € | 1 |
| 2023 | 44 271 € | 2335 € | 3454 € | 1 |
| 2022 | 40 647 € | 2337 € | 2329 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €14k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €19k | €12k | €52k | €14k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | 0 € | €10k | 671 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2024 | €7k | €10k | €24k | €13k |
| Riigimaksud 2024 | 961 € | €2k | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | 919 € | 992 € | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €11k | €10k | €13k | €11k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 808 € | 882 € | 882 € | 882 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €7k | €5k | €12k | €17k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | 488 € | 629 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 529 € | 529 € | 610 € | 661 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded13.05.2025
Muutmiskanne
Ä 10073431 / 9 · Olek: Jõustunud
13.05.2025
Muutmiskanne
Ä 10073431 / 10 · Olek: Jõustunud
13.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
13.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
25.04.2025
Osanike muutmine
Ä 10073431 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 18 sündmust
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10073431 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10073431 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.06.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10073431 / 7 · Olek: Jõustunud
07.06.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10073431 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10073431 / 5 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10073431 / 4 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.11.2012
Muutmiskanne
Ä 10073431 / 3 · Olek: Jõustunud
06.11.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.11.2012
Muutmiskanne
Ä 10073431 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 73431 / 2 · Olek: Jõustunud
18.07.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
17.07.2003
Esmakanne
Ä 73431 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Peeter PoomJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet