Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.11.2003Äriregister
- Aadress
- Mägiste, Uue-Antsla küla, Antsla vald, 66509 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56567757Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 52241 — LaadungikäitlusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101292270MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad
Äriregister · 7 h tagasiOC
OÜ CorpEstoniaVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 26.11.2003
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 7 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.5mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€14kviimane
€500k€200k€-100k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 508 094 € | 13 613 € | 1 619 321 € | €2.8m | 14 | 19.05.2025 |
| 2023AUD | 1 702 410 € | 59 870 € | 1 605 708 € | €3.0m | 14 | 04.07.2024 |
| 2022AUD | 1 547 684 € | 224 323 € | 1 555 838 € | €2.6m | 13 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 464 243 € | −65 194 € | 1 331 515 € | €2.4m | 13 | 02.06.2022 |
| 2020 | 1 174 323 € | 220 918 € | 1 396 708 € | €2.4m | 8 | 06.04.2021 |
| 2019 | 1 237 290 € | 174 402 € | 1 175 790 € | €2.1m | 8 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 507 873 € | 31 767 € | 41 911 € | 19 |
| 2025 | 2 075 068 € | 272 164 € | 139 053 € | 20 |
| 2024 | 1 460 213 € | 217 599 € | 103 691 € | 17 |
| 2023 | 1 729 584 € | 148 421 € | 84 451 € | 15 |
| 2022 | 1 666 087 € | 193 004 € | 69 825 € | 13 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €508k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €32k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €42k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 19 | — | — | — |
| Käive 2025 | €342k | €525k | €472k | €736k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | €91k | €68k | €114k |
| Tööjõumaksud 2025 | €32k | €36k | €32k | €39k |
| Töötajaid 2025 | 17 | 18 | 18 | 20 |
| Käive 2024 | €170k | €333k | €365k | €592k |
| Riigimaksud 2024 | €29k | €8k | €62k | €119k |
| Tööjõumaksud 2024 | €23k | €21k | €29k | €31k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 17 | 17 | 17 |
| Käive 2023 | €311k | €568k | €551k | €300k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | €85k | €36k | €27k |
| Tööjõumaksud 2023 | €20k | €21k | €22k | €21k |
| Töötajaid 2023 | 16 | 15 | 14 | 15 |
| Käive 2022 | €267k | €319k | €405k | €675k |
| Riigimaksud 2022 | €43k | 0 € | €42k | €108k |
| Tööjõumaksud 2022 | €19k | €16k | €17k | €17k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 15 | 13 | 13 |
Kommertspandid (1 · €250k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
250 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 28.03.2016 · kehtiv
Kinnistud (8 · 51,56 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiKärsnapõllu, Antsu küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%14201:001:0750#19985150
23,57 ha
Kinnistusraamatust →Sandipõllu, Antsu küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%14301:001:0299#5605550
16,82 ha
Kinnistusraamatust →Pihlemäe, Vaabina küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%84301:004:0460#153941
4,30 ha
Kinnistusraamatust →Jaanipõllu, Vaabina küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%14201:001:1022#23483350
4,14 ha
Kinnistusraamatust →Biotiigi, Vana-Antsla alevik, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiJäätmehoidla maa 100%14301:001:0275#354241
1,24 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (3)
Antsla mnt 14, Vana-Antsla alevik, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiElamumaa 100%14201:001:0176#16013550
1,03 ha
Kinnistusraamatust →Savi tn 8, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
KorteriomandElamumaa 100%79504:092:0001#3912703
4207 m²
Kinnistusraamatust →Kaalukoja, Vaabina küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%84301:004:1692#1376241
434 m²
Kinnistusraamatust →Toetused (6 · €240k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
83 651 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
1335 €
PRIAEU/EAFRD2023
102 234 €
PRIAEU/EAFRD2023
46 587 €
Ajalugu (29)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20044464 / 12 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
15.11.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20044464 / 11 · Olek: Jõustunud
15.11.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20044464 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 24 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20044464 / 9 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.03.2016
Kommertspandi avamiskanne
K 20044464 / 8 · Olek: Jõustunud
28.03.2016
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
19.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20044464 / 7 · Olek: Jõustunud
19.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.05.2010
Muutmiskanne
Ä 20044464 / 6 · Olek: Jõustunud
26.05.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.04.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 75594 / 5 · Olek: Jõustunud
14.04.2009
Asja üleandmise määrus
Ä 44464 / M1 · Olek: Jõustunud
14.04.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 5
13.04.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 44464 · Olek: Jõustunud
13.04.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
06.04.2009
Märkus
Ä 75594 / 4 · Olek: Jõustunud
06.04.2009
Märkus
Kanne nr 4
14.10.2008
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 75594 / M2 · Olek: Jõustunud
25.06.2004
Muutmiskanne
Ä 75594 / 3 · Olek: Jõustunud
25.06.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.06.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.06.2004
Muutmiskanne
Ä 75594 / 2 · Olek: Jõustunud
26.11.2003
Esmakanne
Ä 75594 · Olek: Jõustunud
26.11.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
31.10.2003
Esmakanne
Ä 75594 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Vallo KurssJuhatuse liige, Osanik 47%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte