Üldandmed
Äriregister · äsja- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.02.2004Äriregister
- Aadress
- Hutta, Hutita küla, Võru vald, 66627 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.linnamaepuit.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5144564Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16231 — Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100893120MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · äsjaAsutajad
Äriregister · äsjaOsanikud
Äriregister · äsjaTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 22 h tagasi linnamaepuit.ee2 tehnoloogiat tuvastatud
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€97kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
59 €viimane
€50k0 €€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 97 372 € | 59 € | 30 928 € | €94k | 5 | 27.06.2025 |
| 2023 | 125 795 € | 15 994 € | 30 869 € | €101k | 5 | 03.07.2024 |
| 2022 | 152 121 € | −11 748 € | 14 875 € | €130k | 5 | 14.08.2023 |
| 2021 | 65 629 € | 22 967 € | 26 623 € | €151k | 5 | 14.11.2022 |
| 2020 | 96 378 € | −24 960 € | 3656 € | €59k | 5 | 21.06.2021 |
| 2019 | 85 476 € | 3766 € | 28 616 € | €104k | 5 | 03.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 14 382 € | 4548 € | 4358 € | 6 |
| 2025 | 105 713 € | 28 306 € | 21 549 € | 6 |
| 2024 | 93 997 € | 18 609 € | 15 130 € | 6 |
| 2023 | 127 815 € | 27 567 € | 15 655 € | 6 |
| 2022 | 157 339 € | 31 627 € | 18 887 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €14k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €19k | €30k | €25k | €31k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €6k | €8k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €3k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €13k | €39k | €22k | €20k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €7k | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €36k | €19k | €13k | €61k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €5k | €3k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €31k | €44k | €29k | €53k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €9k | €8k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20026276 / 7 · Olek: Jõustunud
25.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
25.01.2019
Muutmiskanne
Ä 20026276 / 6 · Olek: Jõustunud
07.01.2019
Muutmiskanne
Ä 20026276 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 13 sündmust
23.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20026276 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20026276 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20026276 / 4 · Olek: Jõustunud
26.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20026276 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.02.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20026276 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 26276 / 3 · Olek: Jõustunud
17.01.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.01.2005
Muutmiskanne
Ä 26276 / 2 · Olek: Jõustunud
13.02.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
13.02.2004
Esmakanne
Ä 26276 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Peep HollasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100% · 1 muu ettevõte