Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.04.2004Äriregister
- Aadress
- Tallinna mnt 17ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53479359Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100900932MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 319 294 € | 25 136 € | 285 229 € | €474k | 2 | 13.06.2025 |
| 2023 | 165 849 € | 31 956 € | 260 093 € | €434k | 2 | 26.06.2024 |
| 2022 | 392 514 € | 51 001 € | 228 137 € | €423k | 2 | 26.06.2023 |
| 2021 | 294 950 € | 30 339 € | 193 903 € | €257k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 296 515 € | 10 539 € | 163 564 € | €226k | 2 | 29.06.2021 |
| 2019 | 205 508 € | 20 475 € | 153 025 € | €246k | 3 | 29.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 62 892 € | 4267 € | 2484 € | 2 |
| 2025 | 295 419 € | 16 157 € | 10 786 € | 2 |
| 2024 | 300 470 € | 14 741 € | 10 323 € | 2 |
| 2023 | 192 462 € | 18 830 € | 9538 € | 2 |
| 2022 | 349 522 € | 17 386 € | 7508 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €63k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €83k | €85k | €65k | €62k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 1 | 2 |
| Käive 2024 | €63k | €87k | €89k | €62k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €4k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €74k | €42k | €27k | €49k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €6k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €84k | €83k | €88k | €95k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €4k | €3k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20026727 / 8 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20026727 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 13 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20026727 / 6 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20026727 / 5 · Olek: Jõustunud
02.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20026727 / 4 · Olek: Jõustunud
29.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20026727 / M2 · Olek: Jõustunud
22.06.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.06.2009
Muutmiskanne
Ä 26727 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2006
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 26727 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.10.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.10.2004
Muutmiskanne
Ä 26727 / 2 · Olek: Jõustunud
23.04.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
23.04.2004
Esmakanne
Ä 26727 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Merlis SaareJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
HUNTFOOD EST OÜ
Asutaja
Liinihoolduse OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Moesahtel OÜ
Tegelik kasusaaja
MS Kapital OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
NORDE TEENUSED OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Põltsamaa Centrum OÜ
Juhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
TopCar OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
TOPHOME OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Toomas ReisaluAsutaja · 2 muud ettevõtet