Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.02.2004Äriregister
- Aadress
- Kaskema, Paeküla, Märjamaa vald, 78206 Rapla maakondADS / Äriregister
- Telefonid
- +372 4897809 · +372 56687247Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01131 — Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100961489MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€153kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€28kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 152 867 € | 28 074 € | 208 190 € | €303k | 3 | 27.06.2025 |
| 2023 | 138 547 € | 29 647 € | 183 116 € | €295k | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 101 868 € | 21 945 € | 153 469 € | €327k | 2 | 29.06.2023 |
| 2021 | 78 917 € | 25 794 € | 131 524 € | €395k | 3 | 30.06.2022 |
| 2020 | 96 809 € | 18 964 € | 105 730 € | €189k | 3 | 30.06.2021 |
| 2019 | 72 861 € | 4938 € | 92 766 € | €207k | 2 | 01.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1014 € | 2378 € | 1147 € | 1 |
| 2025 | 151 515 € | 30 767 € | 8768 € | 1 |
| 2024 | 153 809 € | 26 651 € | 4130 € | 2 |
| 2023 | 137 605 € | 21 658 € | 4096 € | 1 |
| 2022 | 101 868 € | 15 688 € | 4086 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1k | 0 € | €117k | €33k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | 0 € | €22k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | 266 € | €4k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 4 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | 942 € | €2k | €128k | €23k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | €23k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | €3k | €1k |
| Töötajaid 2024 | — | 5 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | €128k | €10k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | €19k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | — | 1 | 1 | — |
| Käive 2022 | 0 € | 685 € | €75k | €26k |
| Riigimaksud 2022 | 192 € | 0 € | €12k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | — | 4 | — | — |
Toetused (9 · €31k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
7829 €
PRIAEU/EAFRD2024
6216 €
PRIAEU/EAFRD2024
1331 €
PRIAEU/EAFRD2024
923 €
PRIAEU/EAFRD2024
218 €
PRIAEU/EAFRD2023
7638 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2023
3480 €
PRIAEU/EAFRD2023
2400 €
1320 €
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30022895 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.06.2022
Muutmiskanne
Ä 30022895 / 7 · Olek: Jõustunud
30.06.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30022895 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30022895 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.05.2015
Muutmiskanne
Ä 30022895 / 4 · Olek: Jõustunud
18.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.02.2012
Muutmiskanne
Ä 30022895 / 3 · Olek: Jõustunud
16.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30022895 / M1 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 22895 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 22895 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 77983 / 2 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
26.02.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
20.02.2004
Esmakanne
Ä 77983 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Thomas HainsaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet