Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.03.2004Äriregister
- Aadress
- Liivalaia tn 40, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10145 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5044700 · +372 5031500 · +372 6419181Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 96221 — Kosmeetiku iluhooldusteenusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101173234MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 7668,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 11 h tagasiNC
Nasdaq CSD SEVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanikuraamatu pidaja alates 26.07.2025
Osanikuraamatu pidaja
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€158kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€13kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 157 535 € | 13 323 € | 295 217 € | €411k | 5 | 13.08.2025 |
| 2023 | 147 895 € | 11 053 € | 281 894 € | €394k | 4 | 30.06.2024 |
| 2022 | 130 286 € | 14 365 € | 275 841 € | €380k | 4 | 15.11.2023 |
| 2021 | 122 391 € | 15 737 € | 261 476 € | €366k | 4 | 05.07.2022 |
| 2020 | 106 108 € | 19 264 € | 245 739 € | €347k | 5 | 19.07.2021 |
| 2019 | 131 877 € | 22 703 € | 226 474 € | €325k | 4 | 27.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 45 343 € | 18 238 € | 11 295 € | 8 |
| 2025 | 176 558 € | 73 379 € | 44 605 € | 8 |
| 2024 | 147 938 € | 63 135 € | 37 850 € | 8 |
| 2023 | 148 263 € | 55 714 € | 34 625 € | 8 |
| 2022 | 129 358 € | 48 633 € | 29 869 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €45k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €50k | €40k | €47k | €39k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €17k | €19k | €19k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €10k | €13k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €31k | €39k | €43k | €35k |
| Riigimaksud 2024 | €14k | €13k | €19k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €34k | €38k | €37k | €39k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €13k | €14k | €17k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €8k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €28k | €29k | €37k | €35k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €11k | €12k | €15k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Toetused (1 · €3k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
3038 €
Ajalugu (26)
Äriregister kanded12.08.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10078159 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
26.07.2025
Muutmiskanne
Ä 10078159 / 10 · Olek: Jõustunud
23.09.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10078159 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 21 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10078159 / 9 · Olek: Jõustunud
27.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
27.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10078159 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10078159 / 7 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10078159 / 6 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10078159 / 5 · Olek: Jõustunud
06.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10078159 / 4 · Olek: Jõustunud
16.10.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.10.2009
Muutmiskanne
Ä 78159 / 3 · Olek: Jõustunud
21.09.2009
Muutmiskanne
Ä 78159 / M4 · Olek: Jõustunud
25.06.2009
Muutmiskanne
Ä 78159 / M3 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 78159 / 2 · Olek: Jõustunud
05.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 78159 / M1 · Olek: Jõustunud
05.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 78159 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.03.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
01.03.2004
Esmakanne
Ä 78159 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 21 ettevõttes.
Indrek KüttisJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 14 muud ettevõtet
Aktsiaselts Scanweld
Aktsionär 90%Tegelik kasusaaja
aktsiaselts SUNOREK
Tegelik kasusaaja
Goosberry Capital OÜ
Juhatuse liige
GRIS Kaubanduse OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Mittetulundusühing ESTO MAXIBASKET
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Osaühing Adrem IT
Juhatuse liigeOsanik 50%Tegelik kasusaaja
Osaühing Gersi
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Osaühing HaraGrupp
Osanik 10%
Osaühing Top Consult
Juhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
OÜ Scanweld Ehitus
Juhatuse liigeOsanik 100%AsutajaTegelik kasusaaja
Polarson OÜ
Osanik 48%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Rimmel Arendus OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Roopa Puit OÜ
Tegelik kasusaaja
SAOS Holding OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Sirje KüttisJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Omanikukonto: Sirje KüttisOsanik 100% · 3 muud ettevõtet