Üldandmed
Äriregister · 50 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.03.2004Äriregister
- Aadress
- A. Lauteri tn 7c, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10145 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- eestifoto.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56243234Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 74201 — FotograafiaÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100896101MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,47 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 50 min tagasiAsutajad
Äriregister · 50 min tagasiPE
Prospera Eesti OsaühingVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 04.03.2004
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 50 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 50 min tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 10 h tagasi eestifoto.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
Drupal
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 99 941 € | −1762 € | 1626 € | €153k | 2 | 14.06.2025 |
| 2023 | 111 818 € | −12 191 € | 3388 € | €143k | 2 | 26.04.2024 |
| 2022 | 78 686 € | 295 € | 15 578 € | €141k | 2 | 11.06.2023 |
| 2021 | 134 135 € | 11 394 € | 15 283 € | €111k | 2 | 27.06.2022 |
| 2020 | 93 501 € | −2819 € | 3890 € | €104k | 2 | 29.10.2021 |
| 2019 | 110 116 € | −411 € | 6672 € | €135k | 2 | 18.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 48 057 € | 9205 € | 2280 € | 2 |
| 2025 | 80 535 € | 17 318 € | 8697 € | 2 |
| 2024 | 102 370 € | 13 317 € | 7563 € | 2 |
| 2023 | 115 048 € | 11 102 € | 8335 € | 2 |
| 2022 | 99 060 € | 11 882 € | 9083 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €48k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €43k | €15k | €10k | €13k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €3k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €37k | €17k | €34k | €14k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €2k | €5k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €50k | €22k | €26k | €17k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €33k | €24k | €15k | €28k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €2k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Toetused (1 · €3k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
2925 €
Ajalugu (19)
Äriregister kanded28.04.2026
Muutmiskanne
Ä 10078239 / 9 · Olek: Jõustunud
28.04.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 9
21.04.2026
Muutmiskanne
Ä 10078239 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10078239 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10078239 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10078239 / 6 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10078239 / 5 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.07.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 78239 / 4 · Olek: Jõustunud
01.07.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 78239 / 3 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.04.2004
Muutmiskanne
Ä 78239 / 2 · Olek: Jõustunud
30.04.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.03.2004
Esmakanne
Ä 78239 · Olek: Jõustunud
04.03.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Kaupo KikkasJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet