Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.08.2004Äriregister
- Aadress
- Oja tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5102131Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81301 — Maastiku hooldus ja korrashoidÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100918034MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55 111 € | −6722 € | 85 608 € | €126k | 1 | 30.05.2025 |
| 2023 | 59 561 € | 1450 € | 92 330 € | €127k | 1 | 23.04.2024 |
| 2022 | 65 405 € | 9283 € | 90 880 € | €128k | 1 | 11.05.2023 |
| 2021 | 44 873 € | −5984 € | 81 597 € | €122k | 1 | 25.04.2022 |
| 2020 | 52 967 € | 5923 € | 87 581 € | €122k | 2 | 16.06.2021 |
| 2019 | 64 143 € | 11 295 € | 81 658 € | €116k | 2 | 10.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 5677 € | 2281 € | 1712 € | 2 |
| 2025 | 76 308 € | 13 222 € | 6682 € | 2 |
| 2024 | 56 178 € | 10 695 € | 6157 € | 2 |
| 2023 | 58 148 € | 8047 € | 3315 € | 1 |
| 2022 | 68 378 € | 7080 € | 3169 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €6k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1k | €21k | €28k | €27k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €3k | €6k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €7k | €9k | €22k | €18k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €3k | €4k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €4k | €17k | €14k | €23k |
| Riigimaksud 2023 | 933 € | €3k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | 795 € | 840 € | 840 € | 840 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €4k | €13k | €24k | €27k |
| Riigimaksud 2022 | 972 € | €2k | €3k | 978 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 733 € | 812 € | 812 € | 812 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30019728 / 8 · Olek: Jõustunud
25.04.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
25.04.2022
Muutmiskanne
Ä 30019728 / 7 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30019728 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30019728 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30019728 / 4 · Olek: Jõustunud
16.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.11.2011
Muutmiskanne
Ä 30019728 / 3 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 19728 / 2 · Olek: Jõustunud
19.03.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 19728 / M1 · Olek: Jõustunud
02.08.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
02.08.2004
Esmakanne
Ä 19728 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Priit NurkJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet