Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.04.2004Äriregister
- Aadress
- VõssaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5278808Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16241 — Puittaara ja puitaluste tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100897621MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOM
OÜ MoverumVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 27.04.2004
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 370 029 € | 25 215 € | 120 083 € | €158k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 373 319 € | 21 365 € | 116 868 € | €162k | 3 | 07.07.2024 |
| 2022 | 496 916 € | 40 346 € | 107 503 € | €129k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 424 745 € | 28 784 € | 72 157 € | €115k | 3 | 29.06.2022 |
| 2020 | 249 029 € | 17 165 € | 44 373 € | €74k | 3 | 28.06.2021 |
| 2019 | 242 168 € | 5143 € | 28 208 € | €52k | 3 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 99 611 € | 27 319 € | 14 861 € | 3 |
| 2025 | 414 245 € | 81 435 € | 46 254 € | 3 |
| 2024 | 373 178 € | 67 664 € | 33 942 € | 3 |
| 2023 | 384 064 € | 62 719 € | 37 328 € | 3 |
| 2022 | 508 900 € | 62 586 € | 32 403 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €100k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €27k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €89k | €85k | €120k | €120k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €18k | €26k | €21k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €13k | €14k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €85k | €99k | €97k | €92k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €19k | €17k | €20k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €7k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €86k | €106k | €86k | €106k |
| Riigimaksud 2023 | €15k | €15k | €15k | €17k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €9k | €12k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €131k | €132k | €130k | €115k |
| Riigimaksud 2022 | €17k | €9k | €22k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €11k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded06.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10079556 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10079556 / 8 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10079556 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10079556 / 6 · Olek: Jõustunud
16.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10079556 / 5 · Olek: Jõustunud
30.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10079556 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10079556 / 4 · Olek: Jõustunud
19.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.07.2010
Muutmiskanne
Ä 10079556 / 3 · Olek: Jõustunud
29.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 79556 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.07.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.07.2004
Muutmiskanne
Ä 79556 / 2 · Olek: Jõustunud
27.04.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
26.04.2004
Esmakanne
Ä 79556 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Vallo KõrgesaarJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte