Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.05.2004Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 238, Nõmme linnaosa, Tallinn, 11624 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5177248Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47121 — Muu spetsialiseerimata jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101331694MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2569,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 123 560 € | −134 707 € | 70 745 € | €354k | 19 | 25.06.2025 |
| 2023 | 1 198 046 € | −70 611 € | 205 453 € | €342k | 20 | 21.06.2024 |
| 2022 | 1 365 358 € | −33 807 € | 276 064 € | €398k | 18 | 03.07.2023 |
| 2021 | 1 524 828 € | 28 576 € | 309 871 € | €453k | 21 | 30.03.2022 |
| 2020 | 1 479 806 € | 30 457 € | 292 048 € | €443k | 21 | 03.05.2021 |
| 2019 | 1 333 333 € | 56 591 € | 285 848 € | €394k | 20 | 31.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 341 365 € | 56 206 € | 26 622 € | 16 |
| 2025 | 1 398 676 € | 280 956 € | 130 151 € | 19 |
| 2024 | 1 599 167 € | 282 979 € | 128 621 € | 22 |
| 2023 | 1 635 901 € | 281 534 € | 127 554 € | 22 |
| 2022 | 1 870 228 € | 307 958 € | 134 599 € | 22 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €341k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €56k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €27k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €361k | €357k | €305k | €375k |
| Riigimaksud 2025 | €76k | €68k | €68k | €69k |
| Tööjõumaksud 2025 | €38k | €30k | €35k | €28k |
| Töötajaid 2025 | 20 | 20 | 19 | 19 |
| Käive 2024 | €378k | €402k | €367k | €453k |
| Riigimaksud 2024 | €71k | €67k | €72k | €74k |
| Tööjõumaksud 2024 | €31k | €29k | €35k | €34k |
| Töötajaid 2024 | 22 | 21 | 20 | 22 |
| Käive 2023 | €404k | €406k | €404k | €422k |
| Riigimaksud 2023 | €72k | €68k | €72k | €70k |
| Tööjõumaksud 2023 | €31k | €32k | €33k | €32k |
| Töötajaid 2023 | 22 | 22 | 22 | 22 |
| Käive 2022 | €499k | €517k | €430k | €425k |
| Riigimaksud 2022 | €82k | €75k | €76k | €75k |
| Tööjõumaksud 2022 | €32k | €31k | €35k | €36k |
| Töötajaid 2022 | 24 | 24 | 22 | 22 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 15 h tagasiAjalugu (27)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10078054 / 11 · Olek: Jõustunud
18.11.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 10
18.11.2019
Muutmiskanne
Ä 10078054 / 10 · Olek: Jõustunud
08.11.2019
Muutmiskanne
Ä 10078054 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 22 sündmust
05.11.2019
Muutmiskanne
Ä 10078054 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10078054 / 9 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10078054 / 8 · Olek: Jõustunud
20.02.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 7
20.02.2013
Muutmiskanne
Ä 10078054 / 7 · Olek: Jõustunud
18.02.2013
Muutmiskanne
Ä 10078054 / M3 · Olek: Jõustunud
28.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.03.2012
Muutmiskanne
Ä 10078054 / 6 · Olek: Jõustunud
22.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10078054 / 5 · Olek: Jõustunud
23.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10078054 / 4 · Olek: Jõustunud
04.08.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.08.2010
Muutmiskanne
Ä 10078054 / 3 · Olek: Jõustunud
09.11.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.11.2009
Muutmiskanne
Ä 78054 / 2 · Olek: Jõustunud
03.10.2007
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 78054 / M2 · Olek: Jõustunud
13.05.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
13.05.2004
Esmakanne
Ä 78054 · Olek: Jõustunud
26.02.2004
Esmakanne
Ä 78054 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Mari-Leen MaasarJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Jane PappelJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet