Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.05.2004Äriregister
- Aadress
- Kiige tn 5/1, Nõmme linnaosa, Tallinn, 11615 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5014527Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62901 — Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100908497MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2560,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 4 h tagasiOsaühing Aruvaru Süsteemid on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4165 € | −7577 € | 99 795 € | €389k | 0 | 27.06.2025 |
| 2023 | 3982 € | −7856 € | 107 372 € | €371k | 0 | 04.07.2024 |
| 2022 | 13 642 € | 2097 € | 115 228 € | €371k | 0 | 28.06.2023 |
| 2021 | 13 330 € | −305 € | 113 131 € | €360k | 0 | 07.06.2022 |
| 2020 | 16 534 € | 453 € | 113 436 € | €270k | 0 | 29.06.2021 |
| 2019 | 18 442 € | 537 € | 112 983 € | €253k | 1 | 20.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 64 € | 793 € | 760 € | 1 |
| 2025 | 2610 € | 3711 € | 3317 € | 1 |
| 2024 | 3890 € | 3609 € | 2858 € | 1 |
| 2023 | 5565 € | 3206 € | 2382 € | 1 |
| 2022 | 14 231 € | 4088 € | 1844 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 64 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 793 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 760 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | 841 € | 221 € | €1k | 166 € |
| Riigimaksud 2025 | 920 € | 846 € | €1k | 843 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 806 € | 837 € | 837 € | 837 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | 224 € | €2k | 122 € | €2k |
| Riigimaksud 2024 | 809 € | 966 € | 729 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | 720 € | 652 € | 743 € | 743 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €4k | 625 € | 185 € | 926 € |
| Riigimaksud 2023 | €1k | 685 € | 605 € | 802 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 479 € | 605 € | 625 € | 673 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €5k | €4k | €2k | €3k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €1k | 885 € | 882 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 302 € | 456 € | 550 € | 536 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10079692 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
03.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10079692 / 8 · Olek: Jõustunud
03.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10079692 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10079692 / 6 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10079692 / 5 · Olek: Jõustunud
18.03.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.03.2015
Muutmiskanne
Ä 10079692 / 4 · Olek: Jõustunud
25.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
25.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10079692 / 3 · Olek: Jõustunud
11.09.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.09.2009
Muutmiskanne
Ä 79692 / 2 · Olek: Jõustunud
17.10.2008
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 79692 / M5 · Olek: Jõustunud
04.02.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 79692 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
10.10.2007
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 79692 / M3 · Olek: Jõustunud
27.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 79692 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.05.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
24.05.2004
Esmakanne
Ä 79692 · Olek: Jõustunud
29.04.2004
Esmakanne
Ä 79692 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Aleksander ReitsakasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100% · 2 muud ettevõtet