Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.05.2004Äriregister
- Aadress
- Kalasadama tn 4, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10415 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.salto.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 71111 — ArhitektitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100944503MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2684,28 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 13 h tagasi salto.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 984 094 € | 150 457 € | 102 423 € | €176k | 9 | 30.06.2025 |
| 2023 | 793 724 € | 126 695 € | 115 406 € | €237k | 9 | 26.06.2024 |
| 2022 | 1 304 885 € | 298 713 € | 152 162 € | €241k | 9 | 17.04.2023 |
| 2021 | 1 094 585 € | 209 003 € | 108 655 € | €196k | 9 | 29.06.2022 |
| 2020 | 1 720 394 € | 288 902 € | 92 391 € | €178k | 10 | 22.06.2021 |
| 2019 | 839 323 € | 79 449 € | 126 686 € | €377k | 9 | 03.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 207 910 € | 100 313 € | 37 709 € | 9 |
| 2025 | 843 590 € | 299 133 € | 147 637 € | 9 |
| 2024 | 1 067 828 € | 303 771 € | 146 141 € | 8 |
| 2023 | 786 049 € | 224 694 € | 130 941 € | 9 |
| 2022 | 1 333 637 € | 288 692 € | 136 109 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €208k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €100k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €38k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €253k | €111k | €193k | €287k |
| Riigimaksud 2025 | €91k | €51k | €70k | €86k |
| Tööjõumaksud 2025 | €37k | €36k | €37k | €38k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €198k | €225k | €189k | €456k |
| Riigimaksud 2024 | €86k | €67k | €65k | €86k |
| Tööjõumaksud 2024 | €41k | €38k | €36k | €31k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 10 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €310k | €229k | €125k | €122k |
| Riigimaksud 2023 | €77k | €62k | €45k | €41k |
| Tööjõumaksud 2023 | €36k | €32k | €32k | €31k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 9 | 7 | 9 |
| Käive 2022 | €308k | €450k | €93k | €483k |
| Riigimaksud 2022 | €78k | €94k | €42k | €75k |
| Tööjõumaksud 2022 | €33k | €40k | €30k | €33k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 9 | 11 | 11 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiRiigihanked (11 · €4.0m)
Riigihangete register · 1 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 17.08.2023 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | — | |
| 01.10.2021 | Saku Vallavalitsus | 715 000 € | |
| 29.06.2017 | aktsiaselts TALLINNA SADAM | 281 552 € | |
| 02.07.2020 | Pärnu Linnavalitsus | 250 000 € | |
| 17.02.2020 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 472 300 € |
Näita ülejäänud (6)
| 20.03.2020 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 302 000 € | |
| 19.03.2020 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 348 500 € | |
| 14.10.2019 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 231 750 € | |
| 29.01.2019 | Tallinna Ülikool | 12 000 € | |
| 19.07.2018 | Tallinna Linnavaraamet | 1 180 000 € | |
| 12.10.2017 | Tallinna Haridusamet | 175 000 € |
Ajalugu (30)
Äriregister kanded06.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 14
06.06.2024
Muutmiskanne
Ä 10080261 / 14 · Olek: Jõustunud
22.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 13
22.05.2024
Muutmiskanne
Ä 10080261 / 13 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
Näita ülejäänud 25 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10080261 / 12 · Olek: Jõustunud
25.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 11
25.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10080261 / 11 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10080261 / 10 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10080261 / 9 · Olek: Jõustunud
16.10.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
16.10.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10080261 / 8 · Olek: Jõustunud
17.03.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
17.03.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10080261 / 7 · Olek: Jõustunud
07.10.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.10.2014
Muutmiskanne
Ä 10080261 / 6 · Olek: Jõustunud
30.08.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
30.08.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10080261 / 5 · Olek: Jõustunud
04.11.2009
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 80261 / M2 · Olek: Jõustunud
14.10.2009
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 80261 / M1 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 80261 / 4 · Olek: Jõustunud
20.12.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.12.2005
Muutmiskanne
Ä 80261 / 3 · Olek: Jõustunud
10.11.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.11.2005
Muutmiskanne
Ä 80261 / 2 · Olek: Jõustunud
26.05.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
21.05.2004
Esmakanne
Ä 80261 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Maarja KaskJuhatuse liige, Osanik 45%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet