Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.05.2004Äriregister
- Aadress
- Silikaadi tn 2-5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5045460Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100911251MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 370 560 € | −37 793 € | 171 056 € | €196k | 5 | 26.06.2025 |
| 2023 | 333 431 € | 102 081 € | 224 439 € | €256k | 5 | 24.04.2024 |
| 2022 | 282 663 € | 1711 € | 136 900 € | €158k | 4 | 15.06.2023 |
| 2021 | 260 144 € | 12 834 € | 145 941 € | €166k | 4 | 12.09.2022 |
| 2020 | 293 753 € | 17 565 € | 133 107 € | €159k | 5 | 30.06.2021 |
| 2019 | 354 802 € | 18 975 € | 128 041 € | €162k | 5 | 21.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 65 688 € | 22 870 € | 15 618 € | 6 |
| 2025 | 313 481 € | 114 034 € | 77 641 € | 6 |
| 2024 | 346 880 € | 110 284 € | 62 347 € | 7 |
| 2023 | 325 507 € | 93 595 € | 57 015 € | 5 |
| 2022 | 282 865 € | 63 134 € | 26 622 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €66k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €79k | €74k | €76k | €85k |
| Riigimaksud 2025 | €28k | €26k | €29k | €31k |
| Tööjõumaksud 2025 | €20k | €19k | €19k | €19k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 6 |
| Käive 2024 | €95k | €85k | €66k | €102k |
| Riigimaksud 2024 | €33k | €24k | €23k | €31k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €14k | €15k | €18k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €74k | €83k | €81k | €89k |
| Riigimaksud 2023 | €20k | €25k | €25k | €24k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €15k | €15k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €65k | €76k | €60k | €82k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €15k | €15k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €7k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20026851 / 7 · Olek: Jõustunud
28.04.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.04.2020
Muutmiskanne
Ä 20026851 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20026851 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20026851 / 4 · Olek: Jõustunud
26.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.03.2012
Muutmiskanne
Ä 20026851 / 3 · Olek: Jõustunud
22.03.2012
Muutmiskanne
Ä 20026851 / M1 · Olek: Jõustunud
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 26851 / 2 · Olek: Jõustunud
13.05.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
12.05.2004
Esmakanne
Ä 26851 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.