Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.05.2004Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 7828371Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 1429 — Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101022974MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 435 527 € | −126 436 € | 105 081 € | €192k | 29 | 27.06.2025 |
| 2023 | 1 123 230 € | 98 395 € | 256 463 € | €361k | 40 | 26.06.2024 |
| 2022 | 1 038 758 € | 29 676 € | 212 691 € | €352k | 40 | 29.06.2023 |
| 2021 | 1 081 085 € | 199 297 € | 288 415 € | €389k | 36 | 28.06.2022 |
| 2020 | 1 297 365 € | 56 123 € | 110 029 € | €245k | 34 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1 211 808 € | 36 018 € | 103 906 € | €252k | 34 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 113 034 € | 54 323 € | 32 736 € | 26 |
| 2025 | 396 054 € | 216 529 € | 139 421 € | 26 |
| 2024 | 482 827 € | 243 715 € | 158 617 € | 28 |
| 2023 | 1 412 125 € | 422 966 € | 219 571 € | 36 |
| 2022 | 1 345 464 € | 377 421 € | 192 245 € | 41 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €113k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €54k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 26 | — | — | — |
| Käive 2025 | €71k | €99k | €93k | €133k |
| Riigimaksud 2025 | €46k | €51k | €56k | €64k |
| Tööjõumaksud 2025 | €34k | €33k | €37k | €36k |
| Töötajaid 2025 | 28 | 28 | 26 | 26 |
| Käive 2024 | €168k | €110k | €72k | €133k |
| Riigimaksud 2024 | €71k | €59k | €54k | €59k |
| Tööjõumaksud 2024 | €43k | €39k | €42k | €36k |
| Töötajaid 2024 | 33 | 32 | 31 | 28 |
| Käive 2023 | €328k | €386k | €301k | €397k |
| Riigimaksud 2023 | €99k | €116k | €97k | €112k |
| Tööjõumaksud 2023 | €54k | €58k | €53k | €55k |
| Töötajaid 2023 | 39 | 36 | 36 | 36 |
| Käive 2022 | €274k | €397k | €232k | €443k |
| Riigimaksud 2022 | €73k | €106k | €88k | €111k |
| Tööjõumaksud 2022 | €44k | €46k | €54k | €47k |
| Töötajaid 2022 | 38 | 40 | 40 | 41 |
Kommertspandid (1 · €25k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
25 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 28.09.2017 · kehtiv
Kinnistud (1 · 1316 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 6 h tagasiMarati-Puurkaevu, Taberlaane küla, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%14301:001:0233#334941
1316 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (17)
Äriregister kanded10.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
10.10.2024
Muutmiskanne
Ä 20026912 / 8 · Olek: Jõustunud
03.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.10.2024
Muutmiskanne
Ä 20026912 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 12 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20026912 / 6 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20026912 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20026912 / 4 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
28.09.2017
Kommertspandi avamiskanne
K 20026912 / 3 · Olek: Jõustunud
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 26912 / 2 · Olek: Jõustunud
29.05.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 26912 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.05.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
21.05.2004
Esmakanne
Ä 26912 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Riho RuvenJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte