Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.05.2004Äriregister
- Aadress
- Räpina mnt 19ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 45201 — Mootorsõidukite hooldus ja remontÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 7 h tagasiOÜ Demadur on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 0 € | 40 133 € | €50k | 0 | 29.06.2025 |
| 2023 | 0 € | 0 € | 40 133 € | €50k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 0 € | 0 € | 40 133 € | €50k | 0 | 26.06.2023 |
| 2021 | 0 € | 0 € | 40 133 € | €50k | 0 | 02.07.2022 |
| 2020 | 0 € | 0 € | 40 133 € | €50k | 0 | 28.05.2021 |
| 2019 | 0 € | 0 € | 40 133 € | €50k | 0 | 10.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20026822 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20026822 / 6 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 11 sündmust
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20026822 / 5 · Olek: Jõustunud
05.12.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.12.2016
Muutmiskanne
Ä 20026822 / 4 · Olek: Jõustunud
28.02.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20026822 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
10.01.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.01.2011
Muutmiskanne
Ä 20026822 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.12.2004
Muutmiskanne
Ä 26822 / 2 · Olek: Jõustunud
26.05.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
26.05.2004
Esmakanne
Ä 26822 · Olek: Jõustunud
05.05.2004
Esmakanne
Ä 26822 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Aivo-Leo PuuritsJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet