Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.09.2004Äriregister
- Aadress
- Pae tn 10, Võru linn, 65605 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.helakardinad.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 7821882 · +372 5266198Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 13921 — Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100944105MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiON
Osaühing NeliveduVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 23.08.2004
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 20 h tagasi helakardinad.ee3 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€50kviimane
€100k€50k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€2kviimane
€10k0 €€-10k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 309 € | 1769 € | 4333 € | €14k | 1 | 23.04.2026 |
| 2024 | 21 238 € | −7417 € | 2565 € | €10k | 1 | 12.06.2025 |
| 2023 | 35 383 € | 20 € | 9982 € | €15k | 0 | 04.06.2024 |
| 2022 | 33 751 € | 5058 € | 9961 € | €14k | 0 | 30.05.2023 |
| 2021 | 32 438 € | 2192 € | 4904 € | €8k | 1 | 27.06.2022 |
| 2020 | 42 981 € | 108 € | 2712 € | €6k | 1 | 05.07.2021 |
| 2019 | 37 508 € | 39 € | 2603 € | €5k | 1 | 27.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€20k€10k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 17 176 € | 3571 € | 1516 € | 1 |
| 2025 | 47 586 € | 9581 € | 5973 € | 1 |
| 2024 | 21 998 € | 7257 € | 5315 € | 1 |
| 2023 | 43 561 € | 5588 € | 1997 € | 1 |
| 2022 | 34 555 € | 2331 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €17k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €9k | €17k | €8k | €13k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €3k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €2k | €5k | €9k | €6k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €10k | €10k | €13k | €11k |
| Riigimaksud 2023 | 787 € | 642 € | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 799 € | €1k |
| Töötajaid 2023 | — | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €3k | €6k | €14k | €12k |
| Riigimaksud 2022 | — | 340 € | 971 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20027417 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20027417 / 7 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20027417 / 6 · Olek: Jõustunud
25.06.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
25.06.2012
Muutmiskanne
Ä 20027417 / 5 · Olek: Jõustunud
24.08.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
24.08.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20027417 / 4 · Olek: Jõustunud
29.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.06.2010
Muutmiskanne
Ä 20027417 / 3 · Olek: Jõustunud
11.11.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.11.2004
Muutmiskanne
Ä 27417 / 2 · Olek: Jõustunud
07.09.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
06.09.2004
Esmakanne
Ä 27417 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Margit PensaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte