Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.07.2004Äriregister
- Aadress
- Kalda tn 9/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5057794Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68101 — Enda kinnisvara ost ja müükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102173712MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 0 € | 30 756 € | €31k | 0 | 10.06.2025 |
| 2023 | 0 € | 0 € | 2556 € | €3k | 0 | 01.07.2024 |
| 2022 | 0 € | 0 € | 2556 € | €3k | 0 | 11.07.2023 |
| 2021 | 0 € | 0 € | 2556 € | €3k | 0 | 29.06.2023 |
| 2020 | 0 € | 0 € | 2556 € | €3k | 0 | 15.03.2022 |
| 2019 | 0 € | 0 € | 2556 € | €3k | 0 | 24.04.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 0 € | — | — | — |
| 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2023 | 0 € | — | — | — |
| 2022 | 0 € | — | — | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | — | 0 € | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (32)
Äriregister kanded07.10.2024
Muutmiskanne
Ä 10081072 / 12 · Olek: Jõustunud
07.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 12
27.09.2024
Muutmiskanne
Ä 10081072 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10081072 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 27 sündmust
22.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10081072 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.11.2020
Muutmiskanne
Ä 10081072 / 10 · Olek: Jõustunud
27.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 10
06.05.2019
Muutmiskanne
Ä 10081072 / 9 · Olek: Jõustunud
06.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10081072 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10081072 / 7 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
25.10.2017
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10081072 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10081072 / 6 · Olek: Jõustunud
04.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10081072 / 5 · Olek: Jõustunud
14.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.10.2009
Muutmiskanne
Ä 81072 / 4 · Olek: Jõustunud
19.10.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.07.2009
Muutmiskanne
Ä 81072 / 3 · Olek: Jõustunud
06.07.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.05.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.05.2007
Muutmiskanne
Ä 81072 / 2 · Olek: Jõustunud
07.05.2007
Muutmiskanne
Ä 81072 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.03.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 81072 / M4 · Olek: Jõustunud
15.02.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 81072 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 81072 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.07.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
14.07.2004
Esmakanne
Ä 81072 · Olek: Jõustunud
22.06.2004
Esmakanne
Ä 81072 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Indro PällJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet