Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.08.2004Äriregister
- Aadress
- RistallikaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5086334 · +372 5097252Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43129 — Muud kaeve- ja mullatöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100917941MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 157 053 € | 67 510 € | 245 707 € | €369k | 2 | 21.06.2025 |
| 2023 | 179 028 € | 16 098 € | 178 304 € | €244k | 1 | 22.06.2024 |
| 2022 | 183 634 € | 68 330 € | 162 207 € | €251k | 1 | 22.06.2023 |
| 2021 | 119 047 € | 11 212 € | 93 876 € | €136k | 1 | 23.06.2022 |
| 2020 | 96 097 € | 6914 € | 82 664 € | €115k | 1 | 28.06.2021 |
| 2019 | 125 332 € | 7968 € | 75 750 € | €121k | 1 | 14.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 73 098 € | 12 204 € | 4601 € | 3 |
| 2025 | 131 126 € | 28 042 € | 14 481 € | 3 |
| 2024 | 177 674 € | 13 266 € | 11 485 € | 2 |
| 2023 | 204 615 € | 27 854 € | 10 550 € | 2 |
| 2022 | 157 663 € | 9391 € | 7632 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €73k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €76k | €26k | €17k | €12k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €6k | €6k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €5k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €86k | €53k | €13k | €26k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | 0 € | €3k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €90k | €32k | €31k | €51k |
| Riigimaksud 2023 | €12k | €4k | €5k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €59k | €42k | €26k | €31k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | 0 € | €2k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (1 · €50k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikAjalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10081897 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10081897 / 5 · Olek: Jõustunud
20.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10081897 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10081897 / 3 · Olek: Jõustunud
27.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 81897 / 2 · Olek: Jõustunud
04.08.2004
Esmakanne
Ä 81897 · Olek: Jõustunud
04.08.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Raimo VälkJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Kalle VälkJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte