Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.09.2004Äriregister
- Aadress
- Pikk tn 45, Kuressaare linn, Saaremaa vald, 93812 Saare maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5155055Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 03221 — Magevee-vesiviljelusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100921322MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2600,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiosaühing Pähkla Vähi- ja Kalakasvatus on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€771kviimane
€1.0m€500k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€141kviimane
€1.0m€500k−1 €
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 770 702 € | 141 034 € | 1 756 184 € | €2.0m | 7 | 27.02.2026 |
| 2024 | 854 554 € | 48 009 € | 1 615 150 € | €1.9m | 8 | 17.03.2025 |
| 2023 | 834 163 € | 503 308 € | 1 567 141 € | €1.8m | 7 | 27.03.2024 |
| 2022 | 981 603 € | 358 726 € | 1 063 833 € | €1.3m | 6 | 06.02.2023 |
| 2021 | 617 354 € | 82 665 € | 705 107 € | €918k | 6 | 15.03.2022 |
| 2020 | 371 553 € | 40 330 € | 622 443 € | €765k | 4 | 27.03.2021 |
| 2019 | 402 347 € | 104 132 € | 201 611 € | €701k | 5 | 23.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 202 527 € | 29 700 € | 15 465 € | 7 |
| 2025 | 862 328 € | 79 828 € | 55 000 € | 7 |
| 2024 | 866 125 € | 101 602 € | 64 404 € | 7 |
| 2023 | 821 236 € | 44 697 € | 55 246 € | 7 |
| 2022 | 989 666 € | 84 726 € | 48 568 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €203k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €30k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €227k | €187k | €228k | €220k |
| Riigimaksud 2025 | €19k | €20k | €19k | €22k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €13k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 6 | 7 |
| Käive 2024 | €221k | €191k | €283k | €172k |
| Riigimaksud 2024 | €34k | €21k | €25k | €21k |
| Tööjõumaksud 2024 | €14k | €16k | €17k | €19k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 8 | 9 | 7 |
| Käive 2023 | €168k | €166k | €283k | €204k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €1k | €21k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €12k | €12k | €17k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €212k | €195k | €298k | €284k |
| Riigimaksud 2022 | €36k | €4k | €19k | €26k |
| Tööjõumaksud 2022 | €14k | €14k | €10k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 5 | 5 | 5 |
Kommertspandid (1 · €64k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
Kinnistud (2 · 7,25 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 3 päeva tagasiKalakasvatuse, Pähkla küla, Saaremaa vald, Saare maakond
HoonestusõigusTootmismaa 100%34801:004:0050#25801950
5,25 ha
Kinnistusraamatust →Vähikasvatuse, Pähkla küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiTootmismaa 100%34801:004:0198#2566934
2,00 ha
Kinnistusraamatust →Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 27.02.2026Esitati 2025. aasta aruanneKäive 770 702 €
2025
- 28.08.2025Sai osanikuksTaneli Leivat · · 67 %
- 28.08.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 30019840 / 11 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 11 · kanne
- 19.05.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 30019840 / 10 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 10 · kanne
- 17.03.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 854 554 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Taneli LeivatJuhatuse liige, Osanik 67%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Toivo LeivatAsutaja, Osanik 17% · 1 muu ettevõte
Gaido KelderOsanik 17% · 1 muu ettevõte