Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.10.2004Äriregister
- Aadress
- Raba tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.harjase.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5132810 · +372 5035499Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 42111 — Maanteede ja kiirteede ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100933491MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 510 180 € | −14 534 € | 420 565 € | €552k | 4 | 21.05.2025 |
| 2023 | 528 773 € | −4735 € | 435 099 € | €602k | 4 | 27.06.2024 |
| 2022 | 541 396 € | −2093 € | 439 833 € | €623k | 4 | 13.06.2023 |
| 2021 | 517 446 € | −21 237 € | 441 926 € | €582k | 4 | 05.07.2022 |
| 2020 | 398 840 € | −56 409 € | 463 163 € | €614k | 3 | 01.07.2021 |
| 2019 | 608 199 € | 83 984 € | 519 572 € | €739k | 5 | 01.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 129 338 € | 25 092 € | 21 608 € | 5 |
| 2025 | 814 441 € | 142 180 € | 61 846 € | 5 |
| 2024 | 584 914 € | 84 213 € | 44 370 € | 4 |
| 2023 | 602 305 € | 86 881 € | 42 639 € | 4 |
| 2022 | 644 238 € | 60 564 € | 36 722 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €129k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €71k | €236k | €205k | €303k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €29k | €43k | €54k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €13k | €17k | €22k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €105k | €129k | €142k | €208k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €22k | €23k | €30k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €10k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €95k | €154k | €208k | €145k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €23k | €30k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €9k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €129k | €172k | €146k | €197k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €20k | €15k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €8k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 5 |
Tegevusload (5)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068371alates 14.09.2022 – 08.05.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK064468alates 09.05.2022 – 08.05.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK064469alates 09.05.2022 – 08.05.2032
Riigihanked (6 · €342k)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 22.06.2023 | Riigimaadel paiknevate ehitiste remont- ja lammutustööd (IV piiratud hankemenetlus) | Riigi Tugiteenuste Keskus | 41 333 € |
| 11.10.2022 | Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse mäekeskuse lumepargi ehitustööd | Sihtasutus Põhja-Läänemaa Turismi- ja Spordiobjektide Halduskeskus | 71 451 € |
| 06.07.2022 | Riigimaadel paiknevate maaparandusobjektide ning rajatiste remont- ja ehitustööd (II piiratud hankemenetlus nr 1) | Riigi Tugiteenuste Keskus | 4828 € |
| 13.04.2022 | Maaparandussüsteemide hooldus 2022 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 32 500 € |
| 14.09.2020 | Kunstlume tootmise süsteemi väljaehitamise II etapp Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuses Läänemaal | Sihtasutus Põhja-Läänemaa Turismi- ja Spordiobjektide Halduskeskus | 68 859 € |
Näita ülejäänud (1)
| 06.04.2020 | Mammaste Tervisespordikeskuse lumetootmissüsteemi projekteerimine ja ehitus | Põlva Vallavalitsus | 123 300 € |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30020039 / 8 · Olek: Jõustunud
18.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
18.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30020039 / 7 · Olek: Jõustunud
29.04.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
29.04.2020
Muutmiskanne
Ä 30020039 / 6 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30020039 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30020039 / 4 · Olek: Jõustunud
01.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.02.2012
Muutmiskanne
Ä 30020039 / 3 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 20039 / 2 · Olek: Jõustunud
29.10.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
29.10.2004
Esmakanne
Ä 20039 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Rutmar NurmJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet