Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.08.2004Äriregister
- Aadress
- KadastikuADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56234176Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01241 — Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100921063MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 347 785 € | 121 221 € | 516 595 € | €1.2m | 1 | 11.11.2025 |
| 2023 | 183 281 € | 73 819 € | 395 291 € | €1.3m | 1 | 07.05.2024 |
| 2022 | 137 355 € | −29 922 € | 714 224 € | €1.2m | 2 | 23.06.2023 |
| 2021 | 224 854 € | 265 167 € | 744 145 € | €1.4m | 2 | 18.06.2022 |
| 2020 | 150 149 € | 38 322 € | 413 206 € | €1.1m | 2 | 29.06.2021 |
| 2019 | 136 601 € | −22 583 € | 374 884 € | €1.1m | 3 | 20.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 132 133 € | 30 489 € | 6493 € | 2 |
| 2025 | 381 802 € | 70 517 € | 13 059 € | 2 |
| 2024 | 215 942 € | 41 178 € | 12 014 € | 1 |
| 2023 | 165 982 € | 32 922 € | 9451 € | 1 |
| 2022 | 163 421 € | 33 340 € | 12 933 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €132k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €30k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €90k | €88k | €5k | €199k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €14k | €3k | €37k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €1k | €3k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €117k | €8k | €24k | €67k |
| Riigimaksud 2024 | €23k | €2k | €6k | €10k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €77k | €8k | €9k | €72k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €2k | €4k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €84k | €14k | €11k | €55k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €4k | €4k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €4k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Toetused (7 · €14k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
4388 €
PRIAEU/EAFRD2024
1866 €
PRIAEU/EAFRD2024
600 €
PRIAEU/EAFRD2024
400 €
PRIAEU/EAFRD2023
3871 €
PRIAEU/EAFRD2023
2312 €
Näita ülejäänud (1)
PRIAEU/EAFRD2023
1053 €
Riigihanked (1 · €13k)
Riigihangete register · 2 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 08.07.2021 | Lumetõrje Saaremaa vallas, II osa | Saaremaa Vallavalitsus | 12 500 € |
Ajalugu (29)
Äriregister kanded07.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
07.11.2024
Muutmiskanne
Ä 30038412 / 10 · Olek: Jõustunud
06.11.2024
Muutmiskanne
Ä 30038412 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30038412 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 24 sündmust
15.02.2021
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 8
15.02.2021
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 30038412 / 8 · Olek: Jõustunud
11.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
11.06.2019
Muutmiskanne
Ä 30038412 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30038412 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30038412 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30038412 / 4 · Olek: Jõustunud
17.08.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.08.2015
Muutmiskanne
Ä 30038412 / 3 · Olek: Jõustunud
24.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.11.2011
Muutmiskanne
Ä 30038412 / 2 · Olek: Jõustunud
08.06.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
08.06.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 82135 / 4 · Olek: Jõustunud
05.06.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
05.06.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 38412 · Olek: Jõustunud
01.06.2009
Märkus
Kanne nr 3
01.06.2009
Märkus
Ä 82135 / 3 · Olek: Jõustunud
06.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.01.2009
Muutmiskanne
Ä 82135 / 2 · Olek: Jõustunud
13.08.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
12.08.2004
Esmakanne
Ä 82135 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Riho KadastikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet