Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.08.2004Äriregister
- Aadress
- Valgevase tn 9b/1-15ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5536202Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 66191 — FinantsnõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101203887MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 43 500 € | 2191 € | 339 349 € | €430k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 42 000 € | 18 940 € | 337 158 € | €436k | 1 | 22.05.2024 |
| 2022 | 27 000 € | −35 696 € | 318 218 € | €384k | 1 | 19.06.2023 |
| 2021 | 453 500 € | 306 986 € | 353 914 € | €423k | 1 | 12.06.2022 |
| 2020 | 43 000 € | −90 061 € | 46 928 € | €124k | 1 | 01.06.2021 |
| 2019 | 55 929 € | 14 118 € | 136 989 € | €223k | 1 | 26.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 7000 € | 1166 € | 0 € | — |
| 2025 | 12 000 € | 0 € | 0 € | — |
| 2024 | 47 050 € | 12 624 € | 6095 € | — |
| 2023 | 83 051 € | 6018 € | 5466 € | — |
| 2022 | 51 732 € | 12 574 € | 6320 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €7k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €3k | €3k | €2k | €4k |
| Riigimaksud 2025 | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €14k | €14k | €14k | €7k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | 696 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €8k | €10k | €9k | €56k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €32k | €8k | €5k | €8k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (28)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10082433 / 11 · Olek: Jõustunud
25.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
25.05.2018
Muutmiskanne
Ä 10082433 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 23 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10082433 / 9 · Olek: Jõustunud
27.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
27.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10082433 / 8 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10082433 / 7 · Olek: Jõustunud
08.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10082433 / 6 · Olek: Jõustunud
28.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10082433 / 5 · Olek: Jõustunud
06.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.01.2009
Muutmiskanne
Ä 82433 / 4 · Olek: Jõustunud
14.11.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.11.2007
Muutmiskanne
Ä 82433 / 3 · Olek: Jõustunud
30.10.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.10.2007
Muutmiskanne
Ä 82433 / 2 · Olek: Jõustunud
16.02.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 82433 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.11.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 82433 / M6 · Olek: Kinnitatud
21.11.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 82433 / M5 · Olek: Kinnitatud
09.11.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 82433 / M4 · Olek: Jõustunud
09.11.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 82433 / M3 · Olek: Jõustunud
16.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 82433 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 82433 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.08.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
26.08.2004
Esmakanne
Ä 82433 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Andres AssorJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet