Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.09.2004Äriregister
- Aadress
- Valukoja tn 8/2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5251216Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101187518MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 505 504 € | 64 834 € | 115 822 € | €145k | 6 | 29.06.2025 |
| 2023 | 758 223 € | −22 589 € | 50 988 € | €76k | 4 | 27.06.2024 |
| 2022 | 508 642 € | −65 759 € | 73 577 € | €159k | 4 | 30.06.2023 |
| 2021 | 462 281 € | 82 577 € | 139 336 € | €159k | 4 | 21.07.2022 |
| 2020 | 106 123 € | 15 763 € | 56 759 € | €64k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 33 054 € | 30 690 € | 40 996 € | €42k | 0 | 21.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 122 800 € | 11 959 € | 10 111 € | 6 |
| 2025 | 375 512 € | 62 835 € | 37 168 € | 7 |
| 2024 | 496 847 € | 68 947 € | 28 748 € | 5 |
| 2023 | 849 079 € | 50 123 € | 18 956 € | 4 |
| 2022 | 437 643 € | 46 697 € | 24 791 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €123k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €65k | €68k | €119k | €124k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €13k | €20k | €16k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €9k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 6 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €57k | €98k | €210k | €132k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €16k | €11k | €36k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €7k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 6 | 6 | 5 |
| Käive 2023 | €352k | €318k | €81k | €99k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €10k | €4k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 3 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €82k | €95k | €96k | €165k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €11k | €12k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €6k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 3 | 3 | 3 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiRiigihanked (1 · €50k)
Riigihangete register · 16 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 07.07.2023 | Päästekomando depoo ehitus | Raasiku Tuletõrjeühing | 49 960 € |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10083062 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
10.12.2019
Muutmiskanne
Ä 10083062 / 7 · Olek: Jõustunud
10.12.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
26.10.2018
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 10083062 / M4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
24.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10083062 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10083062 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10083062 / 5 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10083062 / 4 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10083062 / 3 · Olek: Jõustunud
03.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 83062 / 2 · Olek: Jõustunud
18.10.2007
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 83062 / M2 · Olek: Jõustunud
05.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 83062 / M1 · Olek: Jõustunud
17.09.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
16.09.2004
Esmakanne
Ä 83062 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.