Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.09.2004Äriregister
- Aadress
- Vana-Lõuna tn 39-5, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10134 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5201888Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101736435MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€43kviimane
€50k€25k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€7kviimane
€20k€10k−1 €
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 682 € | 7438 € | 10 250 € | €12k | 0 | 26.02.2026 |
| 2024 | 45 962 € | 13 321 € | 16 134 € | €19k | 0 | 21.06.2025 |
| 2023 | 45 019 € | 11 745 € | 14 557 € | €18k | 0 | 24.01.2024 |
| 2022 | 38 477 € | 10 612 € | 14 429 € | €17k | 0 | 31.01.2023 |
| 2021 | 34 746 € | 11 537 € | 15 227 € | €17k | 0 | 25.02.2022 |
| 2020 | 29 078 € | 4225 € | 14 689 € | €17k | 0 | 05.05.2021 |
| 2019 | 28 159 € | 9330 € | 15 821 € | €18k | 0 | 04.01.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€20k€10k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 10 279 € | 3420 € | 1468 € | 1 |
| 2025 | 42 709 € | 17 009 € | 5249 € | 1 |
| 2024 | 46 387 € | 16 825 € | 6320 € | 1 |
| 2023 | 45 783 € | 17 020 € | 7029 € | 1 |
| 2022 | 40 407 € | 12 565 € | 6184 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €10k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €11k | €11k | €10k | €10k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €3k | €5k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €12k | €13k | €11k | €11k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €5k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €11k | €12k | €11k | €12k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €4k | €5k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €10k | €10k | €10k | €10k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €4k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10083085 / 11 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10083085 / 10 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 20 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10083085 / 9 · Olek: Jõustunud
13.10.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
13.10.2016
Muutmiskanne
Ä 10083085 / 8 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10083085 / 7 · Olek: Jõustunud
06.03.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
06.03.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10083085 / 6 · Olek: Jõustunud
05.09.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
05.09.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10083085 / 5 · Olek: Jõustunud
05.01.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.01.2011
Muutmiskanne
Ä 10083085 / 4 · Olek: Jõustunud
31.12.2010
Muutmiskanne
Ä 10083085 / M3 · Olek: Jõustunud
01.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.07.2010
Muutmiskanne
Ä 10083085 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 83085 / 2 · Olek: Jõustunud
05.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 83085 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 83085 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.09.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
17.09.2004
Esmakanne
Ä 83085 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Monica RaeJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet