Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.09.2004Äriregister
- Aadress
- Rotermanni tn 2, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10111 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5275018Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 27111 — Elektrimootorite, -generaatorite ja trafode tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100929913MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2800,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 11 h tagasiNC
Nasdaq CSD SEVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanikuraamatu pidaja alates 28.09.2017
Osanikuraamatu pidaja
Tütarettevõtted
Äriregister osanikud · 11 h tagasiOÜ Waldchnep on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€5.0mviimane
€10.0m€5.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€449kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 5 047 720 € | 449 318 € | 1 658 757 € | €3.0m | 126 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 4 399 077 € | 290 344 € | 1 409 439 € | €2.8m | 120 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 4 430 357 € | 308 519 € | 1 269 095 € | €2.8m | 126 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 4 100 706 € | 447 614 € | 1 210 576 € | €3.1m | 113 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 3 484 157 € | 376 614 € | 962 962 € | €2.9m | 93 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 3 916 511 € | 293 624 € | 736 348 € | €3.1m | 123 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 218 309 € | 261 135 € | 228 646 € | 134 |
| 2025 | 5 866 187 € | 1 013 616 € | 908 539 € | 139 |
| 2024 | 5 188 456 € | 992 571 € | 742 935 € | 125 |
| 2023 | 4 484 424 € | 869 131 € | 648 781 € | 120 |
| 2022 | 4 633 892 € | 847 768 € | 614 997 € | 115 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.2m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €261k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €229k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 134 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.5m | €1.5m | €1.4m | €1.5m |
| Riigimaksud 2025 | €182k | €227k | €276k | €328k |
| Tööjõumaksud 2025 | €188k | €222k | €238k | €260k |
| Töötajaid 2025 | 125 | 126 | 137 | 139 |
| Käive 2024 | €1.2m | €1.3m | €1.3m | €1.4m |
| Riigimaksud 2024 | €231k | €259k | €257k | €246k |
| Tööjõumaksud 2024 | €168k | €190k | €189k | €197k |
| Töötajaid 2024 | 127 | 123 | 125 | 125 |
| Käive 2023 | €1.0m | €1.2m | €1.1m | €1.1m |
| Riigimaksud 2023 | €186k | €199k | €253k | €231k |
| Tööjõumaksud 2023 | €155k | €150k | €175k | €169k |
| Töötajaid 2023 | 115 | 118 | 118 | 120 |
| Käive 2022 | €1.1m | €1.3m | €1.0m | €1.2m |
| Riigimaksud 2022 | €200k | €199k | €236k | €212k |
| Tööjõumaksud 2022 | €146k | €143k | €171k | €155k |
| Töötajaid 2022 | 127 | 124 | 117 | 115 |
Toetused (2 · €103k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISEttevõtete digipöörde toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2024
75 050 €
EISEttevõtjate võrkudega liitumise programmRiigieelarve (RE)2018
27 471 €
Ajalugu (28)
Äriregister kanded17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10083090 / 12 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10083090 / 11 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 11
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10083090 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 23 sündmust
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.08.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10083090 / 9 · Olek: Jõustunud
02.08.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
13.12.2012
Märkus
Ä 10083090 / 8 · Olek: Jõustunud
13.12.2012
Märkus
Kanne nr 8
05.12.2012
Muutmiskanne
Ä 10083090 / 7 · Olek: Jõustunud
05.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 7
21.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10083090 / 6 · Olek: Jõustunud
21.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
31.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10083090 / M4 · Olek: Jõustunud
12.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 83090 / 5 · Olek: Jõustunud
07.05.2007
Muutmiskanne
Ä 83090 / 4 · Olek: Jõustunud
07.05.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.02.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 83090 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 83090 / M2 · Olek: Jõustunud
09.05.2005
Muutmiskanne
Ä 83090 / 3 · Olek: Jõustunud
09.05.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.10.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.10.2004
Muutmiskanne
Ä 83090 / 2 · Olek: Jõustunud
29.09.2004
Muutmiskanne
Ä 83090 / M1 · Olek: Jõustunud
20.09.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
17.09.2004
Esmakanne
Ä 83090 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
AARE PIHELGASJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet