Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.09.2004Äriregister
- Aadress
- Narva mnt 7b, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10117 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5027417Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86221 — EriarstiabiÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100929366MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 8 h tagasiProCon Medical OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€30kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-13kviimane
€2k€-24k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 29 679 € | −13 142 € | −1235 € | €26k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 18 127 € | −16 223 € | 3007 € | €28k | 0 | 01.07.2024 |
| 2022 | 59 308 € | −20 669 € | 13 130 € | €43k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 35 216 € | 182 € | 18 799 € | €62k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 2571 € | −427 € | 18 617 € | €23k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1020 € | 1348 € | 19 044 € | €19k | 0 | 27.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 7500 € | 1930 € | 0 € | 1 |
| 2025 | 0 € | 341 € | 309 € | 1 |
| 2024 | 1876 € | 553 € | 283 € | 1 |
| 2023 | 9991 € | 2829 € | 784 € | 1 |
| 2022 | 70 046 € | 9355 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €8k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | 118 € | 105 € | — | 118 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 309 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | 498 € | 929 € | 449 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 474 € | 0 € | 79 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 283 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €7k | €2k | 985 € | 650 € |
| Riigimaksud 2023 | €1k | 877 € | 629 € | 72 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 392 € | 392 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | 1 |
| Käive 2022 | €22k | €18k | €12k | €19k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €3k | €1k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10083329 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
19.06.2023
Muutmiskanne
Ä 10083329 / 8 · Olek: Jõustunud
19.06.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.01.2020
Muutmiskanne
Ä 10083329 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
03.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.12.2019
Muutmiskanne
Ä 10083329 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.01.2019
Muutmiskanne
Ä 10083329 / 6 · Olek: Jõustunud
09.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
26.10.2018
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 10083329 / M3 · Olek: Jõustunud
24.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10083329 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10083329 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10083329 / 4 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10083329 / 3 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.03.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 10083329 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.11.2010
Muutmiskanne
Ä 10083329 / 2 · Olek: Jõustunud
04.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
29.09.2004
Esmakanne
Ä 83329 · Olek: Jõustunud
29.09.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Jüri SalumäeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet