Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.09.2004Äriregister
- Aadress
- A. H. Tammsaare tee 47ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5041981 · +372 6517071Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46831 — Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100954085MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 15 h tagasiOÜ Runforest on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 3 007 380 € | 16 596 € | 2 713 089 € | €2.9m | 12 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 2 653 102 € | 162 025 € | 2 736 493 € | €3.0m | 12 | 03.10.2024 |
| 2022AUD | 2 826 254 € | 107 845 € | 2 824 468 € | €3.1m | 17 | 12.10.2023 |
| 2021AUD | 6 463 637 € | 771 446 € | 2 716 623 € | €3.4m | 23 | 12.10.2023 |
| 2020AUD | 3 923 457 € | 329 049 € | 2 355 177 € | €2.5m | 22 | 29.12.2021 |
| 2019AUD | 6 478 020 € | 314 905 € | 2 106 128 € | €2.6m | 22 | 14.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 538 383 € | 0 € | 31 944 € | 20 |
| 2025 | 4 499 957 € | 0 € | 176 109 € | 15 |
| 2024 | 3 435 876 € | 11 721 € | 135 004 € | 13 |
| 2023 | 2 732 557 € | 68 291 € | 98 393 € | 12 |
| 2022 | 3 485 132 € | 46 793 € | 171 799 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €538k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €32k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 20 | — | — | — |
| Käive 2025 | €657k | €1.8m | €1.2m | €823k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €32k | €44k | €59k | €42k |
| Töötajaid 2025 | 19 | 18 | 18 | 15 |
| Käive 2024 | €192k | €1.2m | €1.6m | €461k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €25k | €27k | €58k | €26k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 21 | 14 | 13 |
| Käive 2023 | €295k | €693k | €1.2m | €585k |
| Riigimaksud 2023 | €29k | €39k | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €21k | €23k | €32k | €22k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 13 | 13 | 12 |
| Käive 2022 | €1.2m | €1.2m | €684k | €339k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | €47k |
| Tööjõumaksud 2022 | €52k | €34k | €47k | €39k |
| Töötajaid 2022 | 22 | 19 | 13 | 11 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10083324 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10083324 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10083324 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 18 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10083324 / 9 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10083324 / 8 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10083324 / 7 · Olek: Jõustunud
07.03.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.03.2015
Muutmiskanne
Ä 10083324 / 6 · Olek: Jõustunud
16.04.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.04.2009
Muutmiskanne
Ä 83324 / 5 · Olek: Jõustunud
14.04.2009
Muutmiskanne
Ä 83324 / M1 · Olek: Jõustunud
11.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 83324 / 4 · Olek: Jõustunud
15.06.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.06.2006
Muutmiskanne
Ä 83324 / 3 · Olek: Jõustunud
21.03.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.03.2005
Muutmiskanne
Ä 83324 / 2 · Olek: Jõustunud
29.09.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
29.09.2004
Esmakanne
Ä 83324 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Andrus AasmaaJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Indrek PeekJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Siret SiilbekAsutaja · 2 muud ettevõtet