Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.09.2004Äriregister
- Aadress
- Metsakatsejaama vkt 14/4, Painküla, Jõgeva vald, 48422 Jõgeva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02401 — Metsamajandust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€16kviimane
€20k€10k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-2kviimane
€5k0 €€-5k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15 955 € | −1737 € | 12 648 € | €14k | 1 | 29.06.2025 |
| 2023 | 18 600 € | 1705 € | 14 385 € | €15k | 1 | 28.05.2024 |
| 2022 | 12 775 € | −3995 € | 12 225 € | €16k | 1 | 23.06.2023 |
| 2021 | 16 376 € | 1036 € | 16 220 € | €18k | 1 | 07.07.2022 |
| 2020 | 17 070 € | 3794 € | 15 184 € | €16k | 1 | 24.06.2022 |
| 2019 | 16 678 € | 1943 € | 11 390 € | €12k | 1 | 29.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 652 € | 803 € | 1 |
| 2025 | — | 4318 € | 5152 € | 1 |
| 2024 | — | 3505 € | 3868 € | 1 |
| 2023 | — | 4406 € | 4836 € | 1 |
| 2022 | — | 1899 € | 2077 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 652 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 803 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €1k | 714 € | €1k | 992 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | 811 € | €2k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €1k | 927 € | 925 € | 617 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | 996 € | €1k | 691 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €2k | 955 € | 904 € | 944 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 303 € | — | 798 € | 798 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 297 € | — | 890 € | 890 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20027557 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
08.07.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20027557 / 7 · Olek: Jõustunud
08.07.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20027557 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20027557 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.05.2015
Muutmiskanne
Ä 20027557 / 4 · Olek: Jõustunud
19.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20027557 / 3 · Olek: Jõustunud
01.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.12.2008
Muutmiskanne
Ä 27557 / 2 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.09.2004
Esmakanne
Ä 27557 · Olek: Jõustunud
28.09.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Ain MalmJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet