Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.11.2004Äriregister
- Aadress
- Kesk tn 21ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56563769Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33121 — Masinate ja seadmete remont ning hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101014856MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 226 738 € | 13 313 € | 132 516 € | €220k | 3 | 02.07.2025 |
| 2023 | 172 750 € | −23 081 € | 119 203 € | €211k | 3 | 02.07.2024 |
| 2022 | 212 991 € | 26 694 € | 142 284 € | €233k | 3 | 06.06.2023 |
| 2021 | 167 490 € | −6316 € | 115 878 € | €205k | 3 | 17.06.2022 |
| 2020 | 159 897 € | 9556 € | 122 193 € | €209k | 3 | 01.07.2021 |
| 2019 | 157 403 € | 20 294 € | 112 637 € | €123k | 3 | 14.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 43 429 € | 11 535 € | 8404 € | 4 |
| 2025 | 198 916 € | 58 438 € | 36 048 € | 4 |
| 2024 | 259 567 € | 65 399 € | 35 128 € | 3 |
| 2023 | 168 805 € | 42 672 € | 31 389 € | 3 |
| 2022 | 238 056 € | 51 752 € | 27 085 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €43k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €49k | €34k | €52k | €64k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €12k | €17k | €16k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €8k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €71k | €54k | €57k | €78k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €13k | €16k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €46k | €48k | €31k | €43k |
| Riigimaksud 2023 | €12k | €10k | €9k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €7k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €56k | €51k | €74k | €56k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €12k | €15k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10084108 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10084108 / 7 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10084108 / 6 · Olek: Jõustunud
09.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10084108 / 5 · Olek: Jõustunud
13.04.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10084108 / 4 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 84108 / 3 · Olek: Jõustunud
15.04.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.04.2005
Muutmiskanne
Ä 84108 / 2 · Olek: Jõustunud
09.11.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
08.11.2004
Esmakanne
Ä 84108 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Margus RobenJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte