Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.12.2004Äriregister
- Aadress
- F. J. Wiedemanni tn 3-5, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10126 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5013690 · +372 6048004Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93291 — Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101275381MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 20 000,00 ۀriregister
- LEI
- 254900TW89F8807I9J60 · väljastatud 02.01.2018GLEIF
Juhtorgan (4)
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 12 h tagasiDerf Invest OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€125kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-36kviimane
€200k0 €€-200k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 124 929 € | −35 765 € | 605 229 € | €655k | 1 | 28.06.2025 |
| 2023 | 123 226 € | 2754 € | 640 994 € | €689k | 1 | 12.06.2024 |
| 2022 | 81 480 € | −136 220 € | 638 240 € | €685k | 1 | 27.06.2023 |
| 2021 | 16 440 € | 63 245 € | 774 460 € | €811k | 1 | 10.05.2022 |
| 2020 | 41 188 € | −1491 € | 711 215 € | €718k | 1 | 28.06.2021 |
| 2019 | 56 903 € | 131 187 € | 712 706 € | €716k | 0 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 40 591 € | 7276 € | 1439 € | 1 |
| 2025 | 178 143 € | 29 739 € | 5708 € | 1 |
| 2024 | 134 277 € | 20 947 € | 4090 € | 1 |
| 2023 | 130 986 € | 5851 € | 3351 € | 1 |
| 2022 | 56 572 € | 6664 € | 3208 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €41k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €23k | €59k | €29k | €67k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €9k | €4k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €17k | €22k | €26k | €68k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €3k | €2k | €12k |
| Tööjõumaksud 2024 | 958 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €27k | €4k | €26k | €74k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | 745 € | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 831 € | 840 € | 840 € | 840 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | 0 € | €7k | 0 € | €50k |
| Riigimaksud 2022 | 689 € | €1k | 726 € | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | 772 € | 812 € | 812 € | 812 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10085116 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10085116 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10085116 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10085116 / 6 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10085116 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 85116 / 4 · Olek: Jõustunud
22.02.2008
Muutmiskanne
Ä 85116 / 3 · Olek: Jõustunud
22.02.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.02.2008
Muutmiskanne
Ä 85116 / M3 · Olek: Jõustunud
13.04.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.04.2007
Muutmiskanne
Ä 85116 / 2 · Olek: Jõustunud
28.02.2007
Muutmiskanne
Ä 85116 / M1 · Olek: Jõustunud
28.02.2007
Muutmiskanne
Ä 85116 / M2 · Olek: Jõustunud
23.12.2004
Esmakanne
Ä 85116 · Olek: Jõustunud
23.12.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Mart RelveJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet