Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.04.2005Äriregister
- Aadress
- Sarja tee 20ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5134006Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100965883MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 116 932 € | 53 846 € | 319 781 € | €478k | 4 | 28.09.2025 |
| 2023 | 294 106 € | 6954 € | 265 934 € | €558k | 5 | 24.07.2024 |
| 2022 | 268 343 € | 1007 € | 258 980 € | €521k | 5 | 23.10.2023 |
| 2021 | 268 457 € | 34 502 € | 257 973 € | €520k | 4 | 28.12.2022 |
| 2020 | 285 022 € | 20 032 € | 223 471 € | €389k | 4 | 07.02.2022 |
| 2019 | 264 587 € | 4784 € | 203 439 € | €250k | 4 | 07.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 53 041 € | 9479 € | 4434 € | 4 |
| 2025 | 161 406 € | 21 384 € | 18 148 € | 4 |
| 2024 | 221 369 € | 20 079 € | 16 903 € | 5 |
| 2023 | 199 623 € | 14 074 € | 13 515 € | 5 |
| 2022 | 220 849 € | 24 502 € | 13 198 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €53k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €49k | €9k | €49k | €54k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | 233 € | €8k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Käive 2024 | €35k | €24k | €33k | €129k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €4k | €7k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €3k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €43k | €43k | €72k | €41k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €6k | €3k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €52k | €34k | €93k | €42k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €4k | €8k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Tegevusload (8)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084117alates 21.04.2026 – 04.04.2033
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084116alates 21.04.2026 – 04.04.2033
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK071253alates 05.04.2023 – 04.04.2033
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK071254alates 05.04.2023 – 04.04.2033
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK071256alates 05.04.2023 – 04.04.2033
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK071251alates 05.04.2023 – 04.04.2033
Riigihanked (2 · €15k)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 10.11.2025 | Mulgi valla teede ja tänavate talihooldus 2025-2028 | Mulgi Vallavalitsus | 2618 € |
| 15.12.2022 | Mulgi valla teede ja tänavate talihooldus 2022-2025 | Mulgi Vallavalitsus | 12 000 € |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded17.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20032192 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20032192 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20032192 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20032192 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20032192 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20032192 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20032192 / 4 · Olek: Jõustunud
24.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
24.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20032192 / 3 · Olek: Jõustunud
26.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20032192 / M1 · Olek: Jõustunud
12.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.12.2008
Muutmiskanne
Ä 32192 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 20675 / 2 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 32192 · Olek: Kinnitatud
21.04.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
20.04.2005
Esmakanne
Ä 20675 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Väino TaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte