Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.04.2005Äriregister
- Aadress
- Jalaka tn 64, Tartu linn, Tartu linn, 51013 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25991 — Mujal liigitamata metalltoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100966604MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2600,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiMV
Meteci Valduse OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 01.04.2005
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 645 143 € | 53 116 € | 485 920 € | €790k | 9 | 30.06.2025 |
| 2023 | 752 030 € | 110 144 € | 435 124 € | €813k | 10 | 30.06.2024 |
| 2022 | 927 492 € | 168 274 € | 424 980 € | €747k | 10 | 29.06.2023 |
| 2021 | 656 261 € | 14 020 € | 296 706 € | €580k | 10 | 28.06.2022 |
| 2020 | 685 030 € | 94 871 € | 332 686 € | €573k | 10 | 30.06.2021 |
| 2019 | 705 481 € | 62 080 € | 338 568 € | €473k | 10 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 141 756 € | 51 464 € | 24 830 € | 9 |
| 2025 | 812 742 € | 224 267 € | 99 101 € | 9 |
| 2024 | 674 999 € | 159 278 € | 89 801 € | 9 |
| 2023 | 804 663 € | 191 054 € | 97 542 € | 10 |
| 2022 | 1 048 190 € | 214 874 € | 107 447 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €142k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €51k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €200k | €202k | €229k | €182k |
| Riigimaksud 2025 | €51k | €53k | €54k | €66k |
| Tööjõumaksud 2025 | €25k | €24k | €23k | €27k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €143k | €148k | €175k | €209k |
| Riigimaksud 2024 | €37k | €34k | €37k | €51k |
| Tööjõumaksud 2024 | €23k | €20k | €22k | €24k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 8 | 8 | 9 |
| Käive 2023 | €133k | €216k | €244k | €211k |
| Riigimaksud 2023 | €36k | €48k | €61k | €46k |
| Tööjõumaksud 2023 | €24k | €24k | €26k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 10 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €236k | €213k | €345k | €253k |
| Riigimaksud 2022 | €45k | €32k | €83k | €55k |
| Tööjõumaksud 2022 | €24k | €23k | €33k | €27k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 12 | 11 | 11 |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20028791 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20028791 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20028791 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20028791 / 6 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.04.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20028791 / 5 · Olek: Jõustunud
18.04.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
08.12.2011
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 20028791 / 4 · Olek: Jõustunud
08.12.2011
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Kanne nr 4
14.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20028791 / 3 · Olek: Jõustunud
14.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.09.2011
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 20028791 / M1 · Olek: Jõustunud
09.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 28791 / 2 · Olek: Jõustunud
20.04.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
19.04.2005
Esmakanne
Ä 28791 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Indro KonikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet